Beykozlu minik voleybolcuların 2. zaferi

  • 0
  • 7317
Beykozlu minik voleybolcuların 2. zaferi

Beykoz'da ihtisas kulübü olarak bayan voleyboluna hizmet eden tek spor kulübü olan Beykoz Voleybol Kulübü, ikinci galibiyetini elde etti.

İstanbul Minikler Voleybol ligi üçüncü hafta mücadelesinde Boğaziçi Kartalları Spor Kulübünü 2-0 yenerek üçüncü maçında ikinci galibiyetini aldı.

Bağlarbaşı 50. Yıl Spor Salonunda oynanan maçın setlerini 25-12 ve 25-22 kazanan Beykoz Voleybol Kulübünün antrenörü Bektaş Durmaz maç sonunda yaptığı açıklamada, "Oyuncularımız son derece başarılı bir müsabaka ortaya koyarak karşılaşmadan galip ayrılmayı başardılar. Ligdeki üçüncü maçımızda ikinci galibiyetimizi aldık. Oyuncularımız büyük bir gelişim gösteriyor. Kulübümüz bünyesinde çok yetenekli oyuncularımız var. İlerleyen yıllarda çok daha iyi yerlere geleceklerine inanıyorum. Türk bayan voleyboluna uzun yıllar hizmet edecek sporcular yetiştiriyoruz. Kulüp olarak amacımız önce iyi insan sonra iyi sporcu yetiştirmek. İki noktada da güzel adımlar atıyoruz. Doğru yolda olduğumuzu görüyoruz. Bu yolda çok daha emin adımlarla yürümeye devam edeceğiz" diyerek sözlerine son verdi.

Spor Servisi

Beykoz Belediyesi işyerinde ruhsat veriyor
Önceki Beykoz Belediyesi işyerinde ruhsat veriyor
Beykoz 1908’de haftanın son çalışması baklava ile yapıldı
Sonraki Beykoz 1908’de haftanın son çalışması baklava ile yapıldı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz