Spor

Beykoz'un minik kartalları 2. oldu

04.06.2015 20:48
| | |
4117

Beykoz’a bu sezon basketbolda şampiyonluk getiren Beykoz Kartalları, minik ve küçük takımları şampiyonluk kupa ve madalyalarına kavuştu.

Siyah-Beyazlı sporcular Abdi Polat Yönetiminde başladıkları basketbol sporunda böylece iyi bir başlangıç yaparak ilk kupalarına da kavuşmuş oldular. İstanbul Mahalli Basketbol Akademi Liginde Asya Grubunda Şampiyon olan Küçük ve Minikler Basketbol Takımları İstanbul ikincilik unvanına da sahip oldular.

Beykoz Kartalları Basketbol Takımlar Teknik Sorumlusu Abdi Polat yaptığı açıklamada sporcuları ile gurur duyduğunu belirterek, "Bu sezon kulübümüz açısından gerçekten de çok verimli geçti. Beykoz'un adını Basketbol Salonlarında başarı ile temsil edip şampiyonluklar yaşadık. Bu başarının altında ciddi bir çalışma programı ve bu spor dalına gerçekten, samimiyetle ilgi duyan sporcularımızın payı var. Her zaman ifade ettiğim gibi bizler büyük bir aileyiz ve bu ailenin sporcu fertlerini birkaç sene zarfında çok daha iyi yerlerde görmek mümkün olacak." diye konuştu.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Beykoz Kartalları, Şampiyon, Abdi Polat

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"