Beykoz’un minik hentbolcuları Antalya’da 4. oldu

  • 02.07.2018 18:03
  • Güncelleme: 02.07.2018 18:04
  • Okunma: 3903 kez
  • Yorum: 0
Beykoz’u hentbol alt yaş grup liglerinde temsil eden Kanlıcaspor minik takımı İstanbul’un ardından Antalya’da da 4. oldu.
Beykoz’un minik hentbolcuları Antalya’da 4. oldu

Kanlıca Spor Minik Hentbol Takımı, geçen hafta içinde başlayan ve hafta sonunda tamamlanan Alanya 24. Ramazan Demirci Açık Alan Hentbol Turnuvası’ndan da 2006-07 Doğumlularda 4.döndü.

Beykoz Belediyespor ile birlikte antrenmanlarını yapan ve aynı kulüp ile birlikte liglere katılım sağlayan Kımızı-Beyazlı ekip Salim Sefer ve Refik Tuğyan’ın Antrenörlüğünde çıktığı müsabakalarında oldukça başarılı maçlar çıkardı.

İlk kez ailelerinden ayrı kalan ve ilk kez il dışında turnuvaya katılan Kanlıcaspor’un küçük hentbolcuları yılların deneyimli kulüp takımları arasında fazlası ile dikkati çekti.

Kanlıcaspor Kulüp Başkanı Ali Esat Yaşar, Dost Beykoz'a yaptığı değerlendirmede, “Antalya-Alanya’da gerçekleşen turnuvanın bizim açımızdan son derece başarılı geçtiğini söylemek isterim. Sezonu İstanbul Mahalli Hentbol Liglerinde dördüncü olarak tamamladıktan sonra kendilerine büyük güven gelen küçük hentbolcularımız heyecanlarını yenerek bir birinden güzel maçlar çıkarttı. Hentbol otoritelerinden tebrikleri fazlasıyla aldık. Tabii ki bu bizlere farklı bir gurur yaşattı. Bundan 5 sezon önce ilk kez Beykoz Belediyespor ile başlayan İlçemizdeki hentbol heyecanına ileriki yıllarda Kanlıcaspor olarak bizler de dahil olduk.

Beykoz Belediyespor Kulübündeki değerli antrenörlerimizden eğitim alan takımlarımız geleceğe umutla bakmamıza neden oldu. Ben öncelikle Beykoz Belediye Başkanımız Yücel Çelikbilek’e, Beykoz Belediyespor Kulübüne bizleri bu heyecana dahil ettikleri için şahsım ve kulübüm olarak teşekkürlerimi iletmek isterim ” şeklinde konuştu.

Spor Servisi