Beykoz’un milli voleybolcusu son yolculuğuna uğurlandı

  • 0
  • 8831
Beykoz’un milli voleybolcusu son yolculuğuna uğurlandı

Beykoz Spor Kulübü bünyesinde başlayan sporculuk kariyerinde birçok üst düzey takımda da forma giyen milli voleybolcu Muhammed Görken son yolculuğuna uğurlandı.

Başta Beykoz Spor Kulübünde aynı dönemlerde çeşitli branşlarda forma giymiş arkadaşları olmak üzere Beykozlular ve voleybol camiasından pek çok sima milli voleybolcu için Beykoz Merkez Serbostani Mustafa Ağa Caminde hazır bulundu.

İkindi namazını müteakiben kılınan cenaze namazı sonrasında Muhammed Görken, Yalıköy Gazi Yunus Mezarlığına defnolundu.

Beykoz Merkez Serbostani Mustafa Ağa Camisindeki namaz öncesinde merhumun eşi ve kızları taziyeleri kabul ettiler. Beykoz Spor Kulübü Başkanı Zeki Aksu başta olmak üzere ilçe spor camiasından değişik görevlerde bulunan isimler, Beykoz Belediye Eski Başkanı ve Beykoz Spor Kulübünde aynı dönemlerde basketbol takımında görev yapan Alaattin Köseler, Beykoz Spor Kulübü eski voleybolcuları, basketbolcuları ve futbolcuları milli sporcu için son görevlerini yerine getirdiler.

Voleybol camiasının tanınmış ve sevilen simalarından da olan Muhammed Görken'in cenaze töreni için Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, merhum ile aynı kulüpte oynadıkları ve değişik görevler aldığı kulüplerden temsilciler, sporcu öğrencileri vefa örneğini sergilerken camianın pek çok siması da çelenk bağışları ile görevlerini ifa ettiler.

Spor Servisi

Denizanaları Beykoz sahilini istila etti
Önceki Denizanaları Beykoz sahilini istila etti
Kanlıcaspor Beykoz’da Tuzla 1954’e mağlup oldu
Sonraki Kanlıcaspor Beykoz’da Tuzla 1954’e mağlup oldu
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz