Spor

Beykoz’un milli veteranları İran’a karşı

Beykoz’un milli veteranları İran’a karşı
07.03.2018 15:50
| | |
4701

Veteranlar Futbol Ligi Türkiye Karması’nın 8 Mart Perşembe günü İran ekibi Ettehad Tabriz ile oynayacağı karşılaşmanın aday kadrosu açıklandı.

Açıklanan kadroda Beykoz takımlarından 5 oyuncu da yer aldı. Beykoz Göllü Veteranlar takımında Kaleci Emre Alev ile Ersin Erbaş, Beykoz Masterler Spor Kulübü takımından Serkan Özsoy ile Ogün Temizkanoğlu ve Beykoz Rizeliler Derneği Mastelerler takımından Ahmet Narinç yaşanacak heyecana ortak olacak oyuncular.

Bu isimler arasında Fenerbahçe ve Trabzonspor takımlarında oynayan 2 isimde dikkatleri çekti. Bunlardan ilki olan Serkan Özsoy Beykoz Masterler Spor Kulübü ile maçlara çıkarken, aynı ekibin kadrosunda yer alan eski milli futbolculardan Ogün Temizkanoğlu ise henüz topbaşı yapabilmiş değil.

Kadrodaki isimlerden Kaleci Emre Alev ise daha önce de Türkiye Masterler-Veteranlar Futbol Lig Türkiye Karması’nın kalesini korumaktaydı.

Veteranlar Futbol Ligi’nde mücadele eden takımlarda forma giyen oyuncuların yer alacağı Türkiye Karması, 8 Mart Perşembe günü saat 12.00, İran ekibi Ettehad Tabriz ile dostluk mücadelesinde karşı karşıya gelecek.

Türkiye Karması Teknik Direktör İlker Bulut’un, İBB Esenler Stadyumu’nda oynanacak karşılaşma için açıkladığı aday kadroda 30 futbolcu bulunuyor.

Maç öncesi TRYP by Wyndham İstanbul Airport Otel’de sabah kahvaltısında bir araya gelecek Türkiye Karması, saat 10.00’da müsabakanın yapılacağı İBB Esenler Stadyumu’na hareket edecek. Tanışma ve maç toplantısı ise stadyumda yapılacak.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"