Beykoz'un MHP'li Aday Adayı Cüneyt Pulant

  • Güncelleme: 15.02.2015 00:11
  • Okunma: 7341 kez
  • Yorum: 2
​İstanbul'un İncisi Beykoz, içinde bulunduğu 1. Bölge'den Milletvekili çıkarabilmek için Aday Adayı açıklamaya devam ediyor.
Beykoz'un MHP'li Aday Adayı Cüneyt Pulant

CHP'den Hızır Yılmaz'ın Aday Adaylığını açıklamasının ardından MHP'den de Cüneyt Pulant Aday Adaylığı'nı açıkladı. Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)'nin Kurucu İlçe Başkanları'ndan birisi olan Cüneyt Pulant, Aday Adaylığını açıkladığı bir basın toplantısı tertip etti. Çok sayıda MHP'linin destek verdiği Cüneyt Pulant, ilçenin önemine dikkat çekerken, "Beykoz'dan 25 yıldır bir milletvekili çıkmadı!" dedi ve önemli bir konuyu gündeme getirdi. Cüneyt Pulant'ın milletvekili Aday Adaylığı'nı açıkladığı toplantıya MHP Beykoz İlçe Başkanı Akif Taşdemir de katıldı ve Pulant'a başarılar diledi.

Dost Beykoz'a özel açıklama yapan Pulant, bu kararı vermeden önce MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile görüştüğünü ve kendisinin onayını aldığını kaydetti. 

Cüneyt Pulant'ın MHP'den 1. Bölge Milletvekili Aday Adaylığı'nı açıkladığı basın toplantısına çok sayıda partili takip etti. Milliyetçi Hareket Partisi'ne gönül vermiş kadın ve erkeklerden oluşan çok sayıda Beykozlu’ya hitap eden Cüneyt Pulant, özgeçmişinden bahsetti. Parti içerisinde kimi zaman bayrak astığını kimi zaman da üst düzey yöneticilik yaptığını anlatan Cüneyt Pulant, şunları kaydetti:

Cüneyt Pulant: “Taşın altına elimi değil, tüm varlığımı koyacağım!”

"İlçe teşkilatımda kurucu ilçe başkanı olarak başladığım siyaset hayatımda, ilçe yönetim kurulu üyeliği ve çeşitli görevlerde bulundum. Kimi gün sokakta bayrak astım, kimi gün bürokraside partimi en üst düzeyde temsil ettim. Geçmiş seçimlerde, az oy aldığımız dönemlerde sancağın düşeceğini zannedenler davamızı anlayamadılar.

Tek bir ses, tek bir yürek ve tek bir vücut halinde kararlılıkla hem ülke yönetiminde hem de bölgemizde yürekli bir ses olmak ilçem, dava arkadaşlarım, gönül dostlarım ve kader ortaklarımla hep fırsatta ve her yerde güzel Beykoz’umuz için söz konusu haklarımızı dile getirmek, yükümlülüğe girmeye hazır olduğumu, taşın altına elimi değil tüm varlığımı koyma noktasında bir an bile tereddüdüm olmadığını daima ifade ettim.

Bugün gelinen noktada ülkemiz ve ilçemiz için daha fazla sorumluluğun altına girilmesi ve daha fazla destek ve katkının her ortamda yüksek sesle dile getirilmesi gerekliliği gün gibi açıktır. Bu ilçe sahipsiz değildir, hele öksüz ve yetim hiç değildir. Biz sevgimizle, Beykoz’a olan büyük tutkumuzla hizmet etmek için milletimizin iradesinden yanayız. Biz Milliyetçi Hareket Partisi camiası olarak zor günlerde hep var olduk ve her zaman var olmanın azim ve kararlılığı içindeyiz!"

Haber Merkezi

Yorumlar (2 Yorum)

Abdullah Kul (7 yıl önce)

Hayırlı olsun, yakışır.. artık Beykozdan da bir Beykoz çocuğu aday çıksın yıllardır bunun özlemini çekiyor ve eksikliğini fazlasıyla hissediyoruz.

asım özdemir (7 yıl önce)

hayırlı olsun

Yorum Yaz