Beykoz'un meşhur tuz odası artık Avrupa'da

  • 2
  • 24975
Beykoz'un meşhur tuz odası artık Avrupa'da
Beykoz'un meşhur tuz odası artık Avrupa'da
Beykoz'un meşhur tuz odası artık Avrupa'da
Beykoz'un meşhur tuz odası artık Avrupa'da
Beykoz'un meşhur tuz odası artık Avrupa'da
Beykoz'un meşhur tuz odası artık Avrupa'da
Beykoz'un meşhur tuz odası artık Avrupa'da
Beykoz'un meşhur tuz odası artık Avrupa'da

BEYÇANDER Başkanı Bilal Karabacak, İstanbul'un göbeğinde dükkân açtı, Beykoz'un reklamını yapıyor

Beykoz Çayırı'nın karşısında bulunan Beykoz Çankırılılar Derneği'nde bulunan Tuz Terapi Odası, Kafetarya olarak bu kez Eminönü'nde açıldı. Şimdilik küçük bir dükkânda bulunan tuz ürünleri, gelecekte çay ve kahvenin de dağıtılacağı, vatandaşların içerisinde kitap okuyup dinlenebilecekleri bir mekan haline gelecek. 

Dost Beykoz, BEYÇANDER Başkanı Bilal Karabacak'ın Yeşildirek'te Uğurlu Han'da bulunan Tuz Cafe'yi ziyaret etti ve işletmeyi görüntüledi.

Çevredeki esnafın ve alışveriş için Yeşildirek'te bulunan vatandaşların da ilgi gösterdiği Cafe'de yapılan çekimlerin ardından Bilal Karabacak, dönüş yolunda Boğaz keyfini anlattı.

Dost Beykoz'un da birçok kez haberleştirdiği ve ulusal basın ve NTV gibi haber kanallarına da konu olan Beykoz'un Tuz Terapi odası, bu kez Kafeterya olarak İstanbul'un Avrupa Yakası'nda vitrine çıktı. Kokulu tuzdan yemeklik tuza... Sanayi tuzundan salamura tuzuna, tablet tuza, ayak bakım tuzuna kadar onlarca çeşit Çankırı Tuzu, Eminö'nde açılan dükkânda sergilenmeye başladı. Dost Beykoz'un görüntülediği kafeteryada geleceğe dair planlarını anlatan BEYÇANDER Başkanı Bilal Karabacak ise şunları anlattı:

Bilal Karabacak: "Tuz Cafe için bayilik dağıtacağız"

"Burasını aslında çay ve kahvenin de satıldığı bir kafeterya olarak düşünmüştük. Ancak şimdilik bu dükkan ile işe başladık. Gelecekte daha güzel bir konsept ile tüketicilerin karşısına çıkacağız. Şimdilik burada hem perakende hem de toptan tuz satışı yapıyoruz. Özellikle çevredeki esnaftan büyük destek ve ilgi görüyoruz. Yakın gelecekte Tuz Cafe için bayiler vermeyi planlıyoruz."

BEYÇANDER'in yaptığı ve vatandaşlar tarafından da ücretsiz olarak kullanılan Tuz Terapi odasının Anadolu Yakası için önemli bir hizmet olduğunun da altını çizen Bilal Karabacak, Avrupa yakasında açtıkları Tuz Cafe'nin ise buradaki yerli ve yabancı turiste hitap edeceğini söyledi. Vatandaşların ilgisinin sevindirici olduğunu da dile getiren Bilal Karabacak, ilgili bir şekilde dükkânı gezen müşterilere Beykoz'dan da bahsettiğini belirtti. Beykoz'un turizmi adına da katkı sağlamaya çalıştıklarını ifade eden Bilal Karabacak, Çankırı ile birlikte Beykoz'u da 'memleketleri gibi' gördüklerini dile getirdi.

'Yeşildirek ile birlikte tüm İstanbul Çankırı tuzunu ve Beykoz'u tanıyacak'

Bilal Karabacak'ın Başkanlığını yürüttüğü BEYÇANDER Derneği'nin yanı sıra Yeşildirek'te bulunan Tuz Cafe'de de hem Çankırı hem de Beykoz'un tanıtımı yapılıyor. Gelen müşterilere Çankırı Tuzu'nun yanı sıra Beykoz ve güzellikleri de tanıtılırken, Başkan Karabacak tarafından yerli ve yabancı turistler Beykoz'a davet ediliyor.

Öte yandan Yeşildirek'teki Tuz Cafe, şu adreste hizmet veriyor:

Yeşildirek, Sururi Mahallesi, Bakkal Sokak, Uğurlu Han Giriş Kat Numara: 10/13 Eminönü

Telefon: 0212 514 22 20

CarrefourSA'nın karargahı Riva
Önceki CarrefourSA'nın karargahı Riva
BEDES deprem bölgesinde umutlara nefes veriyor
Sonraki BEDES deprem bölgesinde umutlara nefes veriyor
Yorumlar (2 Yorum)

sevgi (7 yıl önce)

Bu güzel çalışmanız için sizi kutlarım.Bursa İnegöl de böyle bir yere ihtiyaç çok bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim. Çalışmalarınızda başarılar.irt 05362117540

bilal karabacak (8 yıl önce)

Öncelikle Dost Beykoz ve imtiyaz Sahibi Kader Bey'e, buralara kadar gelip haberimizi yapan Ferdi Bey'e çok teşekkür ederim. Yeni açmış olduğumuz iş yerine desteklerinizden dolayı kendilerine müteşekkiriz. Amacımız burada da olsa hem Çankırı'mızın hem Beykozumuzun tanıtımında küçükte olsa bir katkı sağlamak. Biz hem ticari hem manevi olarak gücümüz yettiği müddetçe insanlarımıza hizmet vereceğiz. Tüm Beykozlular şunu bilsin ki, bu kapı onların kapısıdır.

Yorum Yaz