Beykoz’un meşaleleri ceza kurulunda

  • 18.11.2021 12:01
  • Güncelleme: 18.11.2021 12:02
  • Okunma: 1599 kez
  • Yorum: 0
TFF Bölgesel Amatör Lig 7. Bölge 1. Grubunda 3. maçında hem gol hem de puan ile tanışan Beykoz 1908 A.Ş. Takımında Çilimlispor müsabakasının hazırlıkları devam ediyor.
Beykoz’un meşaleleri ceza kurulunda

Sarı-Siyahlı ekipte haftanın maçı için hazırlıklar sürerken, Teknik Sorumlu Erdoğan Eryılmaz yaptığı açıklamada grupta en fazla yatırım yapan bir rakibe karşı mücadeleye çıktıklarına vurgu yaptı.

“Mütevazı kadromuz ile Beykoz’u en iyi şekilde temsil etme düşüncesindeyiz. Hafta sonundaki karşılaşmada yediğimiz gol öncesinde yaşadıklarımız ortada. Kesinlikle bahanelere sığınmak istemesem de gole etki eden bir oyuncu değişikliği gecikmesi yaşandı.” diye konuşan Eryılmaz,  “Büyük Beykoz camiasından bu zorlu süreçte bizlere destek olmasını bekliyoruz. Bu çocuklar her türlü övgüyü hak ediyor, varını yoğunu sahaya yansıyorlar. Moral-motivasyonların üst düzeyde kalması kesinlikle şart " dedi.

Öte yandan Beykoz 1908 A.Ş’ye TFF’den  kötü bir haber geldi... Geride kalan hafta sonunda oynanan Karadeniz Ereğli Belediyespor maçında tribünlerden sahaya atılan meşale, çakmak ve su şişeleri nedeni ile Boğaziçi ekibinden savunma istendi. Sarı-Siyahlılarda sahanın kapanması ise muhtemel seçenekler arasında yer alırken savunma federasyona gönderildi.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz 1908, Ceza, Kurul, Meşale