Beykoz'un masterleri ve şöhretler

  • 0
  • 7609
Beykoz'un masterleri ve şöhretler
Beykoz'un masterleri ve şöhretler
Beykoz'un masterleri ve şöhretler
Beykoz'un masterleri ve şöhretler
Beykoz'un masterleri ve şöhretler
Beykoz'un masterleri ve şöhretler

Beykoz'un Masterleri, turnuva tanıtımı için Çubuklu stadında şöhretleri ağırladı

Çubuklusor Tesislerinde başlayacak olan U10 Yaş Grubu Hüseyin Yazıcı (Telli Hüseyin ) Futbol Turnuvası'nın tanıtım programı doğrultusunda sahaya çıkan Şöhretler Karması-Beykoz Masterler SK Takımları arasındaki müsabaka müthiş bir heyecan ve çekişmeye sahne oldu.

Beykoz Masterler SK Takımı geniş kadrosunda yer alan isimlerden bazıları ile sahada yerini alırken, Şöhretler Karmasında  geçmiş yıllarda Çubukluspor Forması giymiş isimlerin yanı sıra Beşiktaş Takımından Tanınan Ünlü Kaptan Recep Çetin ( Takoz Recep ), İstanbul Büyükşehir Belediyespor Takımının başarılı futbolcularından Ekrem Ekşioğlu ve Televizyon Spor Programlarının en tanınmış simalarından ve en son olarak TV 360'da Yayınlanan Telegol'un Yapımcısı ve sunucusu Serhat Ulueren'de yer aldı.

Öte yandan Beykoz Masterler SK Takımında bir zamanlar Fenerbahçe ve Galatasaray Kadrosunda futbol oynamış Beykozlu isimler Sertaç Olcayto (Fenerbahçe) ve Hasan Reis (Galatasaray ) de yer aldı. Beykoz 1908 A.Ş. Takımının yeni Teknik Direktörü Fahrettin Eldek ve Kulüp İdari Menajeri Uğur Sakaloğlu ikilisi Şöhretler Karmasında birlikte oynadılar.

ŞÖHRETLER KARMASI: Emre Alev-Günaydın Baş-Lokman Balcı-Yusuf Taş-Serhat Ulueren-Recep Çetin (Türker)-Fahrettin Eldek-Uğur Sakaloğlu-Vedat-Ali-Ekrem Ekşioğlu

BEYKOZ MASTERELER SK: Aydın Kurçenli-Sertaç Olcayto-Osman Cezo-Hakkı Baş-İsmail Sayim-Hasan Reis-Aki Kalpakoğlu-Recep Kotan-Ersin Özipek-Tayfun Şirin-Hakan Sak

GOLLER: Recep Çetin (2), Uğur Sakaloğlu ( 2 ), Ekrem Ekşioğlu (Şöhretler Karması)-İsmail Sayim, Hasan Reis, Tayun Şirin, Hakkı Baş (Beykoz Masterler SK).

Bu karşılaşmanın ardından Çubukluspor minikleri 2 takım halinde bir gösteri müsabakası oynadı. Öte yandan Beykoz Kulüpler Birliği Organizasonu olan Turnuvadaki maç programları da belli oldu. Ramazan Ayı süresince iftar saatlerinden önce gerçekleşecek maçlara özellikle takımlarda oynayan çocukların ailelerinden büyük ilgi beklentisi hakim.

Turnuva bugün gerçekleşecek 2 karşılaşma ile başlayacak. Saat 18.15'de Denizcilik İşletmeleri ve Paşabahçespor Takımları karşı karşıya gelirken, Saat 19.15'de ise Kavacıkspor-Soğuksuspor müsabakası gerçekleşecek.

Spor Servisi

Beykoz 1908 transferde doludizgin
Önceki Beykoz 1908 transferde doludizgin
Tebrik Edi-yorum
Sonraki Tebrik Edi-yorum