Beykoz’un masterler derbisi Gümüşsuyu’nda oynanacak

  • 0
  • 4561
Beykoz’un masterler derbisi Gümüşsuyu’nda oynanacak
Beykoz’un masterler derbisi Gümüşsuyu’nda oynanacak

Beykoz Kelle İbrahim Turnuvasında hafta sonu son derece çekişmeli bir maç oynanacak.

Kanlıca ile Çubuklu arasındaki rekabet bu kez Masterler kategorisinde yaşanacak.

Kelle İbrahim Masterler-Veteranlar Futbol Turnuvasında son maçlardaki performansı ile dikkat çekmesini bilen Çubuklu Masterler tabiri caizse sesiz ama derinden geliyor!

Özellikle son oynadıkları Örnekköy Masterler karşılaşması turnuvanın bu haftaya gelinceye değin en heyecanlı ve çekişmeye sahne olan maçı olarak değerlendirilen Sarı-Morlu ekip şampiyonluk yolunda biz de varız mesajını fazlası ile vermiş göründü.

Çubukluspor adına görüşlerini açıklayan Hakan Yıldırım, "Örnekköy maçı çok enteresan anlara sahne oldu, sonuçta sahadan 6-4 galip ayrıldık, rakibimizi de kutluyorum. İzleyenlere güzel bir maç sunduğumuz kanaatindeyim" diye konuştu. Yarın (Cumartesi) oynayacakları Kanlıca Masters maçına da değinen Yıldırım, "Zor bir maç bizi bekliyor ancak maça galibiyet parolası ile çıkacağız. Kanlıca Masters takımının bildiğiniz gibi yenilgisi bulunmuyor. Güzel kaliteli ve üst düzey mücadeleye sahne olacak bir maç. Tabii ki alacağımız galibiyetin takımımız üzerindeki moral-motivasyonu da çok farklı olacaktır" dedi. 10. Geleneksel Kelle İbrahim Masterler-Veteranlar Futbol Turnuvasında tam anlamı ile Kanlıca Masters rüzgarı esiyor! Kırmızı-Beyazlılar geride kalan 7 haftayı da galibiyetle kapatarak zirveyi sağlama aldı. 2. sırada yer alan Beykoz Kemer 2022 takımının haftayı sürpriz beraberlikle kapatması sonrasında aradaki fark ise 5'e çıktı. Kanlıca Masters Takım Sorumlusu İsmail Yavuz yaptığı açıklamada grup maçlarının tamamlanmak üzere olduğuna vurgu yaparken, "Bir sonraki etaplar daha önce de belirttiğim gibi farklı bir heyecana da sahne olacak. Ancak biz bu ana kadar ortaya koyduğumuz futbol ile şampiyonlukta en iddialı takım olduğumuzu da göstermiş olduk. Kanlıca Masters olarak bu anlamlı turnuvayı şampiyonlukla kapatmayı çok istiyoruz" diye konuştu. Yavuz Yarın oynayacakları Çubuklu maçından galip ayrılıp namağlup unvanlarını devam ettirmek istediklerini söyledi.

Spor Servisi

Beykoz’un başarılı öğrencisi İngiltere yolcusu
Önceki Beykoz’un başarılı öğrencisi İngiltere yolcusu
İmamoğlu Beykoz’da Anadoluhisarı Kalesinin tadilatını inceledi
Sonraki İmamoğlu Beykoz’da Anadoluhisarı Kalesinin tadilatını inceledi