Beykoz'un marketi dolar kurundan etkilenmiyor

  • Güncelleme: 17.09.2018 17:22
  • Okunma: 13717 kez
  • Yorum: 4
Beykoz Belediyesi, sosyal belediyecilik çalışmaları gereğince 5 bin öğrenciye eğitim yardımı sağlıyor.
Beykoz'un marketi dolar kurundan etkilenmiyor

Sosyal belediyecilikte öncü Beykoz Belediyesi, dezavantajlı kesime Sosyal Market ile dolar kurundan etkilenmeyen ücretsiz alışveriş imkânı sunuyor.

Gıdadan giyime temel ihtiyaçlar gözetilerek oluşturulan Sosyal Market’te ihtiyaç sahipleri ücretsiz olarak alışveriş yapıyor. Kart sistemiyle yapılan alışverişler, toptan fiyatına parekende niteliğinde oluyor. Destek verilen vatandaşlara dağıtılan Sosyal Market kartlarıyla, tanımlanan tutar kadar marketten istediği ürünü alabiliyor.

Eğitim yardımları da Sosyal Market’te dağıtılıyor

Beykoz Belediyesi tarafından her yıl ihtiyaç sahibi öğrenci ve ailelere verilen Eğitim Yardımları, bu yıl Sosyal Market’te takdim ediliyor.

İlçede yaptığı okul yatırımlarının yanı sıra Beykoz Belediyesi, 2 bin ilkokul, 2 bin ortaokul, 2 bin lise ve bin üniversite öğrencisine toplam 2 milyon 750 bin TL’lik Eğitim Yardımı yapıyor.

Haber Merkezi

Yorumlar (4 Yorum)

Ertan (2 yıl önce)

Çok iyi işler yapıyor belediye evet halktan kopuk ama halkla bilikte gözükür gibi yapip bir belediye çok şey kathetti evet etkilenmiyor çünkü bu yardımlar ne şekilde nereye gidiyor bilmiyoruz evet yine aynı şekilde bizim belediyemizin verdiği altyapı ve sakın merdiven ihalesini de gördük kimse kimse yi kandirmasin kardeşim bu belediye bir tane iyi iş yapmışsa 10 tane kötü iş yapar bu da 1/ 10 zarar demek köpek yuvası oldu ilçe istanbulun tüm köpekleri burada da evet çok iyi şeyler yapıyor

isimsiz (2 yıl önce)

Bi zahmet olmasın yani bir hayır işliyorsunuz tam olsun oda... Diğer marketlere adım atılmıyor zaten özellikle SERRA MARKET VE PAŞALI MARKET aldınız başınızı gidiyorsunuz yazık gerçekten bizim gibi asgari ücret çalışanlarına.. fiyatları hangi vicdanla bu kadar arttırıyorsunuz anlam veremiyoruz!!!

Sefer (2 yıl önce)

Beykozda bir cok okul imam hatibe cevrildi belediye imam hatip okulu yapiyor bu imamlar ordusumu turkiyeyi kalkindircak beykozda kac kisi belediyeden yardim aliyor aileleri ile yardim alanlar beykoz nufusunun yuzde kacini olusturuyor beykozda oturup ekmegini beykozda kazanan grup nufusun yuzde kacini olusturuyor belediye bunlarin cevabini vermeli beykozda yardima muhtac olanlarin asil sorununu cozmek yerine yaptigi yardimlarla ovunen bir ahlaksiz kafa yapisi var beykozda

Muammer (2 yıl önce)

Nasıl olsa ev kiraların da ögrenci yi asgari ücretliyi dürte bildiğiniz kadar dürttünüz canınımi alıcaksınız

Yorum Yaz