Beykoz'un mahallelerini şaha kaldırdılar

  • 0
  • 10209
Beykoz'un mahallelerini şaha kaldırdılar
Beykoz'un mahallelerini şaha kaldırdılar
Beykoz'un mahallelerini şaha kaldırdılar

Kâğıthane Belediyesi Kültür Merkezi'nde bu yıl 6.'sı gerçekleştirilen ödül töreninde Beykozlular hem ödül verdi hem de ödül aldı.

Aynı zamanda mahallelerinin muhtarları da olan Sedat Altun ve Muammer Aydınoğlu, spor kulüplerinin başına geçtikten sonra Beykoz'u güzelleştirdiler. Geçtiğimiz günlerde Sedat Altun'un hem muhtar hem de kulüp başkanı olduğu Rüzgarlıbahçespor, Alt Yapı ve Sosyal Sorumluluk alanında bir plaketle ödüllendirilirken, Soğuksu Muhtarı ve Soğuksuspor Kulüp Başkanı olan Muammer Aydınoğlu da aynı törende Öz Trabzonlular SK'ya ödül verdi. Dost Beykoz'a özel açıklamalarda bulunan Sedat Altun, kendileri için başarının önemli olmadığını ve tek amaçlarının da mahallelerindeki gençleri kötü alışkanlıklardan uzaklaştırıp spora yönlendirmek olduğunu ifade etti. Görüşlerine başvurduğumuz Soğuksu Muhtarı ve Soğuksuspor Kulübü Başkanı Muammer Aydınoğlu da mahallelerindeki gençlere sahip çıkmanın öncelik olduğunu belirterek, "Geçtiğimiz yıl şampiyonluğu kılpayı kaçırdık. Bu yıl yeni ve başarılı hocamız Kadir Gemici ile birlikte yine şampiyonluğu hedefliyoruz" dedi.

2006 yılından bu yana yayın hayatını sürdüren yerelfutbol.com internet sitesi, 2016 yılının en iyilerini belirledi. Yerelfutbol.com internet sitesinin takipçilerinin oylarıyla belirlenen 2015-2016 yılının en iyileri, ödülünü protokol üyeleri elinden aldı. Kâğıthane Belediyesi Kültür Merkezi'nde bu yıl 6.'sı düzenlenen ödül töreninde Rüzgarlıbahçe Spor Kulübü'ne Alt Yapı-Sosyal Sorumluluk ve Başarı ödülü verilirken, sahneye davet edilen Soğuksuspor Kulübü Başkanı Muammer Aydınoğlu da Öz Trabzonlular SK'nın ödülünü takdim etti.

'Geceye katılan Rüzgarlıbahçe, 20'den fazla sporcusunu Kâğıthane’ye götürdü'

Rüzgarlıbahçe Spor Kulübü Başkanı Sedat Altun, eşinin rahatsızlığı nedeniyle ödül törenine katılamazken, Rüzgarlıbahçe Spor Kulübü adına 20'den fazla sporcunun tören gecesi Kâğıthane’ye gittiği öğrenildi. Genç Takım Hocası Özkan Baş ile birlikte Rüzgarlıbahçespor Takım Kaptanı Kemal Bayram Taşkıran da Kâğıthane Belediyesi Kültür Merkezi'ndeki törendeydi.

Haber Merkezi

Mustafa Ceceli de Beykoz'u fethedecek
Önceki Mustafa Ceceli de Beykoz'u fethedecek
Kanlıcaspor Beykoz’da Tuzla 1954’e mağlup oldu
Sonraki Kanlıcaspor Beykoz’da Tuzla 1954’e mağlup oldu
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz