Spor

Beykoz'un küçük İncileri yenildi

Beykoz'un küçük İncileri yenildi
18.04.2015 09:27
| | |
3961

Eczacıbaşı Takımı karşılaşmadan 4-0 galip ayrılırken, ilk iki sette Beykoz Belediyesporun Küçük İncileri başarılı bir performans sergiledi.

Beykoz Belediyespor Küçük Kız Voleybol Takımı, Türk Voleybolunun markalaşmış kulübü Avrupa Şampiyonu Eczacıbaşı'nın Küçük Kız Takımını Recep Şahin Köktürk Spor Salonunda konuk etti.

2002-2003-2004 Doğumlu voleybolcuların forma giydikleri takımlar 4 set üzerinden gerçekleşen hazırlık maçında son derece heyecanlı bir müsabakaya imzalarını attılar.

Eczacıbaşı Takımı karşılaşmadan 4-0 galip ayrılırken, ilk iki sette Beykoz Belediyesporun Küçük İncileri başarılı bir performans sergiledi. Özellikle sete müthiş bir giriş yapan Boğazın İncileri 8-1 gibi farklı öne geçtiği bu bölümde rakibinin toparlaması ile maça heyecan gelmesinin ardından setin sonlarında rakibinin ataklarına engel olamayınca 25-23 mağlup ayrıldı.

İkinci Sette de 2002-2003 Doğumlulardan oluşan kadro ile maça çıkan Boğazın İncileri kora kor geçen bir set sonunda yine aynı skor ile 25-23 mağlup oldu. Diğer iki sete 2004 Doğumlulardan kurulu tecrübesiz bir kadro ile çıkan Boğazın Küçük İncileri, rakibinin etkili oyununa cevap vermekte zorlandı. Nitekin üçüncü set 25-10 ve dördüncü sette 25-20'lik skorla Eczacıbaşı Takımının oldu.

Müsabakanın ardından görüşlerini açıklayan Beykoz Belediyespor Voleybol Altyapı Takımlar Antrenöri Aykut Aydın güzel bir müsabaka olduğunu söylerken, "Türk Volebolunda derin izler bırakmış, Avrupa Şampiyonu olmuş bir kulübün Altyapı Takımını Beykoz'da ağırlamaktan mutlu olduk. Bizim için de iyi bir deneyim oldu. Tabii ki rakibiniz bu spor dalında marka bir ekip olunca, bizim oyuncularımızın heyecanlanmaması da mümkün olmadı. İlk iki sette güzel bir oyun oynadık. Diğer iki sette maç deneyimi fazla olmayan 2004 doğumluları maça aldık. Çok heyecanlandılar ki bu doğal. Biz ilk kez üst düzey bir takımı Recep Şahin Köktürk Spor Salonunda ağırlamaktan mutluluk duyduk. Bizim açımızdan da güzel bir deneyim oldu" şeklinde konuştu.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberler, Boğazın İncileri, Beykoz Belediyespor, Voleybol

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"