Spor

Beykoz’un küçük incileri umut veriyor

Beykoz’un küçük incileri umut veriyor
18.11.2016 19:01
| | |
2653

Beykoz'da Voleybol Şubesi olan birkaç kulüpten biri olan Belediyespor‘da altyapı takımlarının antrenman ve maç programları belli bir periyotta devam ediyor.

Recep Şahin Köktürk Spor Salonunda Voleybol Takımlar Baş Antrenörü Aykut Aydın Yönetiminde ilk temel bilgilerini alan sporcular, Küçük Kızlar kategorisinde lige mücadelelerine devam etmekte.

Beykoz Belediyespor’un Genç Teknik Adamı yaptığı açıklamada, “Bilindiği üzere liglerde 2 sezon A Bayan Takım düzeyinde mücadele etmiştik. Daha sonra Yönetim kurulumuz altyapı takımları ile lige girme düşüncesini bizlere iletince bu yönde çalışmalara başladık. 2 sezonluk süre zarfında ise değişik yaş kategorilerindeki takımlarımız ile ilçemizi İstanbul Mahalli Voleybol Liglerinde temsil etmeye devam ediyoruz. Voleybol sporuna ilgi duyan ilköğretim çağındaki kızlarımızı çalışmalarımıza bekliyoruz. Aramıza katılmak isteyenler Recep Şahin Köktürk Spor Kompleksindeki Kulüp Merkezimize ya da Cumartesi-Pazar günleri yaptığımız antrenmanlara gelebilir ” diye konuştu.

Spor Servisi

 

Anahtar Kelimeler: Beykoz Belediyespor, Voleybol, Aykut Aydın

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"