Beykoz'un köylerinde bayram sevinci

  • Güncelleme: 26.09.2015 18:58
  • Yorum: 0
Beykoz'un köylerinde pilav ikramlı bayramlaşma gerçekleşti.
Beykoz'un köylerinde bayram sevinci

Beykoz'un köylerinde pilav ikramlı bayramlaşma gerçekleşti.

Bayramın 2. günü Belediye Meydanı'nda gerçekleştirilen Bayramlaşma Töreni sonrası, Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu ve beraberindeki heyet, Beykoz'un köylerini gezdi. Yenimahalle'nin ardından Değirmendere, Ali Bahadır, Zerzevat ve Mahmutşevketpaşa'ya giden Belediye heyeti, burada muhtarlar tarafından karşılandı. Beykoz'a akrabalarını ziyarete gelen vatandaşlarla birlikte çok sayıda vatandaş bayramlaşmaya katılırken, Değirmendere'de 5 bin ve Zerzavat Köyü'nde ise yaklaşık 3 bin kişiye pilav dağıtıldı.

Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu, Meclis Üyesi Yılmaz Özdemir, Başkan Danışmanı İsa Sucuoğlu ve beraberindekilerle, Beykoz'u köy köy dolaştı. Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'in yurtdışı seyahati nedeniyle katılamadığı bayramlaşmada, Başkan Çelikbilek'in selamı da götürüldü. Başkan Yardımcısı Kaşıtoğlu, vatandaşlar tarafından sevgi ve muhabbetle karşılanırken, muhtarların da sohbete dâhil olmasıyla birlikte köylerdeki sorunlar konuşuldu.

Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu, vatandaşların isteklerini not alırken, bu sırada masa masa dolaşarak tüm Beykozlularla bayramlaştı.

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz