Beykoz’un köy şampiyonu İshaklı oldu

  • Güncelleme: 29.09.2019 23:47
  • Okunma: 2143 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Köylerarası Futbol Turnuvası finalinde Cumhuriyet Köyünü 3-1 mağlup eden İshaklı Köyü Takımı şampiyon oldu.
Beykoz’un köy şampiyonu İshaklı oldu

 

Beykoz Stadındaki final karşılaşmasına Köy Sakinlerinden ilgi büyüktü. Beykoz Kulüpler Birliği, Beykoz Gençlik Hizmetleri Spor Müdürlüğü ve Muhtarlıklar tarafından düzenlenen karşılaşmasını finalinde futbol adına her şey vardı. Hatta son dakikalarda gelen penaltı kararı sonrası sahada gerin anlar da yaşanmadı değil.

Final maçına daha iyi hazır bir görüntü çizen İshaklı Köyü Takımı turnuvanın şampiyonu olurken, Cumhuriyet Köyü Takımı ikinci, Kaynarca Köyü Takımı Üçüncü ve Hüseyinli Köyü Takımı ise 4.oldu. Maç sonunda İshaklı Köyü ( Mahallesi ) Sakinlerinin sevinci ise görülmeye değerdi. Hava fişeklerle süslenen şampiyonluk, Kupa alımından sonra müthiş bir coşku yaşanmasına neden oldu.

Takımların müsabaka Listeleri şu isimlerden oluşmakta idi ;

İshaklı Köyü : Sinan Orun-Muhammed Enes Şimşek-Fatih Cora-Mikail Balta-Aziz Keskin-Ümitcan Bakış-Ahmet Şimşek-Samet Balta-Mustafa Balta-Mehmet Öksüz-Tamer Birinci-Batuhan Ocak-Hayrullah Şimşek-Ünal Zamanis-Harun Şimşek-Görkem Öksüz-Ahmet Birinci

Antrenör : İsmet Birinci

Cumhuriyet Köyü : Muhammed Civelek-Sedat Kara-Yalçın Ayaydın-İbrahim Aksu-Muharrem Civelek-Fikret Civelek-Mehmet Kaya-Tolgahan Ay-Mahir Çelik-Halil Mızrap-Oğuz Civelek-Akif Sural-Abdullah Mızrap-Burak Melek-Alpay Sancak-Metin Surul-Berke Ormancı-Cengizhan Civelek-Bünyamin Mızrap-Fethi Öztürk

Goller : Okan, Aziz, Hayrullah / Oğuzhan

Final karşılamasının ardından geçilen Kupa Töreninde bir konuşma yapan Beykoz Kulüpler Birliği Başkanı Asım Özdemir, ” Final karşılaşmasında son dakikaya kadar çekişmeli, güzel bir müsaba oynayan her iki takım futbolcularını kutluyorum. Turnuvamızı birlikte yaptığımız Beykoz Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürümüz Bülent Küçük’e, Sahasını bu maç için açan Beykoz 1908 Başkanı Zeki Aksu ve Muhtarlarımıza teşekkür ediyorum. Önümüzdeki sene turnuvayı daha geri tarihe çekeceğiz, daha güzel ve farklı bir turnuva nasıl yapılabilir diye bir Çalıştay da düzenleme niyetindeyiz ” şeklinde konuştu.

Beykoz Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Bülent Küçük ise bu tür turnuvada yenen ve yenilen iki takım olmak ile birlikte, katılan tüm takımların kendileri nezdinde şampiyon olduğunu söylerken, katılımlarından dolayı takımlara ve onlara destek olmak için Beykoz Stadına gelen taraftarlarına teşekkür etti.

Turnuvanın dördüncüsü olan Hüseyinli Köyü adına Kupayı Hamza Civelek , Beykoz Kulüpler Birliği Yönetim kurulu Üyesi ve Elmalı Spor Kulüp Başkanı Yusuf Dinç’ten aldı. Üçüncülük Kupasını Kaynarcaspor’a BİSK Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Kaya, İkincilik Kupasını BİSK Başkanı Asım Özdemir ile İshaklı Köyü Muhtarı Ali Cinel birlikte verdi, Şampiyonluk Kupasını ise İshaklı Köyü Takımına İlçe Gençlik Hizmetleri Spor Müdürü ile Kaynarca Köyü Muhtarı Ahmet Öztürk birlikte taktim etti.

Spor Servisi

 

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Turnuva, İshaklı

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz