Beykoz’un kızları depremzedeler için sahaya çıktı

  • 0
  • 2169
Beykoz’un kızları depremzedeler için sahaya çıktı
Beykoz’un kızları depremzedeler için sahaya çıktı
Beykoz’un kızları depremzedeler için sahaya çıktı

Ülke genelinde resmi müsabakalara ara verildiği süreçte sportif faaliyetler özel ve anlamlı turnuvalarla sürdü.

Değişik illerde depremzedeler için yapılan müsabakaların İstanbul’daki adresi ise Şişli Cemil Candaş Stadı oldu.

Depremzedeler için U17 Yaş Genç Kızlar Takımları arasında düzenlenen turnuva hafta sonuna damga vuran etkinlikler arasında yer aldı.

Turnuva Organizasyon Komitesi adına açıklamada bulunan Sportürk TV Genel Yayın Yönetmeni Hakan Ertürk, “tüm zamanların en büyük doğal afetlerinden biriyle karşı karşıyayız. Yaşadığımız anlatılmaz acılar karşısında yüreklerimiz sızlıyor. İhtiyaçlar çok fazla. Ama şimdi, millet olarak depremzedeleri desteklemek için elimizden gelen gayreti gösterdik” şeklinde konuştu.

Ertürk, “depremin merkez üssü başta olmak üzere civar illerde sürdürülen iyileştirme ve hayatın normale döndürülmesi çalışmalarına destek vermek amacı ile 25 - 26 Şubat tarihlerinde Mecidiyeköy Cemil Candaş Tesisleri'nde İstanbul Merkezli Kadın Futbol kulüpleri olarak düzenlediğimiz turnuvada elde edilen gelirin tamamını depremzedelere bağışlayacağız.” dedi.

Bu özel turnuvada Beykoz’u TFF Kadınlar Futbol 3. Lig ve Alt Yaş Grubu Liglerinde temsil eden Rüzgarlıbahçe Spor Kulübü temsil etti.

Rüzgarlıbahçe Spor Kulübü Başkanı Bayram Taşkıranlar, kulüp ve mahalle olarak depremzedeler için ilk günden beri yoğun bir mesai harcayarak, bölgede çalışmalar yaptıklarını hatırlattığı açıklamasında, “bu anlamda farklı bir katkıyı da düzenlenen Genç Kızlar U17 Turnuvasına katılım sağlayarak sunmuş olduk. Organize edenleri başta Hakan Ertürk olmak üzere kutluyor ve teşekkür ediyoruz" diye konuştu.

Spor Servisi

Beykoz’un yıldızlarıyla yıldızlaşan kulübü
Önceki Beykoz’un yıldızlarıyla yıldızlaşan kulübü
Kavacık Yaşam Merkezi’nde iftar sonrası yaşam
Sonraki Kavacık Yaşam Merkezi’nde iftar sonrası yaşam