Spor

Beykoz'un Kaymakamı resmen Beykozlu oldu

Beykoz'un Kaymakamı resmen Beykozlu oldu
30.12.2015 02:01
| | |
4215

Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, sırtına sarı-siyahlı Beykozspor formasını geçirip sahaya çıktı.

Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, sırtına sarı-siyahlı Beykozspor formasını geçirip sahaya çıktı.

Geldiği günden bu yana sempatik tavırlarıyla Beykoz Halkı'nın gönlünde taht kuran Kaymakam Ahmet Katırcı, sarı-siyahlı formayı giyerek yeşil sahaya çıktı. A Milli Futbol Takımı'nın efsane oyuncularından Ogün, Recep ve İlker ile birlikte halı saha maçına çıkan Beykoz'un en büyük Mülki İdare Amiri'ne Beykozspor Hocası Uğur Sakaloğlu tarafından Beykozspor forması hediye edildi. Üzerinde A. Katırcı yazılı formayı sırtına geçiren Kaymakam Katırcı, böylece resmen Beykozlu oldu.

Daha önce Dost Beykoz'a özel verdiği demeçte Trabzonspor taraftarı olduğunu belirten Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, aynı zamanda sıkı bir Beykozspor taraftarı olduğunu da ispat etti. Futbolumuzun efsane olan isimlerinden Ogün Temizkanoğlu, Recep Çetin ve İlker Yağcıoğlu'yla birlikte halı saha maçında buluşan Kaymakam Katırcı, kendisine hediye edilen sarı-siyahlı formayla birlikte objektiflere poz verdi. Bordo-Mavi formayla geldiği maçtan Sarı-Siyah formayla evine dönen Ahmet Katırcı, Beykozluların gönlünü bir kez daha fethetti.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, Kaymakam, Ahmet Katırcı, Uğur Sakaloğlu, Ogün Temizkanoğlu, Recep Çetin, İlker Yağcıoğlu

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"