Beykoz'un Karlıtepe'si kaderine mi terk edildi

  • Güncelleme: 16.10.2019 20:14
  • Okunma: 17981 kez
  • Yorum: 3
Beykoz'un Gümüşsuyu Mahallesindeki Karlıtepe olarak bilinen bölgede yaşananlar ve ortaya çıkan görüntüler ikamet sahibi vatandaşları isyan ettirdi.
Beykoz'un Karlıtepe'si kaderine mi terk edildi

Gümüşsuyu Mahallesi'nin boğaz gören kısmı olarak bilinen Karlıtepe bölgesinde her gün doğumuyla ortaya çıkan manzaralar, ikamet sahiplerini kendi mahallelerinde sokağa çıkamaz hale getirdi.

Karlıtepe Manzara olarak neredeyse bütün ilçe halkının bildiği yerde yaşananlar, geç saatlere kadar içki içilmesi ve zaman zaman narkotik madde kullanılması, uygunsuz davranışlar sergilenmesi rahatsızlık vermesinin yanı sıra vatandaşlar yazdıkları şikayet dilekçeleri ile ihbarlarına cevap dahi alamıyorlar.

İETT otobüslerinin durduğu Mandıra Yolu durağında her gece yarısı ve sabahın ilk saatlerinde ortaya çıkan manzara bölge halkına isyan ettiriyor.

Vatandaşlar Beykoz Belediyesi'ne yazdıkları hiçbir yazıya çözüm odaklı cevap alamadıklarını, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin de cevaplarının "ilçe belediyesine ait bölge" olarak yanıtlandığını söyledi.

Gece Kartalları'nın da Karlıtepe bölgesine uğramadığını dile getiren vatandaşlar, yaşanılanların ve ortaya çıkan manzaranın dışında yetkili olarak gördükleri makamların duyarsızlığından da yaka silkti.

Her gece sabaha kadar cadde boyunca araçlarda çalınan yüksek sesli müziklere emniyet güçlerinin dahi duyarsız kaldığını belirten vatandaşlar, gece boyunca bölgede içkicilerin ve narkotik madde kullanıcılarının kirliliklerini sabah belediyeye ait temizlik işçilerinin temizlediğini belirtti.

Karlıtepe halkı yetkililerden bu duruma çözüm bulmalarını bekliyor.

Haber Merkezi

Yorumlar (3 Yorum)

Kamil Beykozlu (10 ay önce)

Kirazlı yayla yolundan Nun okuklarına inen bayır daha vahim içki mi dersin narkotik madde mi dersin şampiyonlar ligi yok yok. HE PARDON İLGİLENEN YETKİLİ YOK.

Mustafa (10 ay önce)

Ne yazıkkı vay karlıtepeye acarkent olsa gece kartalları gece polisleri koşarak gider ama orta kesim halkı olunca karlıtepete kimsenin umurunda degil kış olur acarkent in kapısında tuz arabaları vay ki vay karlıtepeye çünkü paramız yok

Ali (10 ay önce)

Fabrika yok kaderine terkedilmiş beykoz

Yorum Yaz