Beykoz’un karatecileri heyecanlı

  • 0
  • 9533
Beykoz’un karatecileri heyecanlı
Beykoz’un karatecileri heyecanlı

Beykoz Belediyesi Karatecileri hafta sonunda heyecanlı bir gün geçirecek gibi.

2 Aralık 2012 Pazar günü Eyüp Cumhuriyet İlköğretim Okulu Spor Salonu’nda gerçekleşecek olan etkinliğe 20 dolayında spor kulübü davet edildi.

Beykoz Belediyesi Gençlik Spor Kulübü ise toplam 21 sporcu ile bu etkinliğe katılım sağlayacak. Organizasyon ile bilgi edindiğimiz etkinlik sorumlusu Yusuf Tuna Dost Beykoz'a yaptığı açıklamada güzel bir program düzenleneceğini söylerken,"Öncelikle ülke olarak Karate sporunda gelinen başarılı tablonun ileriki dönemlerde altyapısını oluşturacak çocuklarımızı Güler Spor Kulübü tarafından gerçekleştirilecek seminerde ağırlayacağız. Burada edinilecek bilgilerin yetme sürecindeki Karate sporcuları için oldukça yararlı olduğu inancındayım. Ardından ise ikili müsabakalara geçeceğiz. Etkinliğimiz 1 gün süreceği için sınırlı sayıda kulübümüzü davet etmek zorunda kaldık. Beykoz Belediyesi Gençlik Spor Kulübü de davet ettiğimiz kulüpler arasında yer almakta. Bu takımın başında Hasan Ustabaşı gibi bu spora gönül vermiş bir arkadaşımız var. Gün içinde katılımcılara çeşitli ikramlarımız ve sertifikalarımız sunulacak. Şimdiden hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum" diye konuştu.

Beykoz Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Karete Takımı Antrenörü Hasan Ustabaşı ise Dost Beykoz Spor Müdürü Talip Ercan’a yaptığı açıklamada organizasyonun kendileri açısından da önem arz ettiğini söylerken, "İstanbul genelinde sınırlı sayıda spor kulübü davet edildi ve bizim de bu takımları içinde yer almamız sevindirici. Beykoz İlçesinde Karete Sporunda ileriki aşamalarda çok başarılı sporcuların çıkacağını söyleyebilirim. Birkaç senedir bu spora meraklı her yaştan insanları çalışmalarımızda görmek mümkün. Girdiğimiz turnuva ve şampiyonalarda dereceler kazandık. Eyüp'teki bu müsabakalar takımdaki sporcularımız için güzel bir tecrübe olacak. İnşallah başarılı sonuçlarla Beykoz'a döneriz" şeklinde konuştu.

Spor Servisi

Atlet öğrenciler öğretmenler için koştu
Önceki Atlet öğrenciler öğretmenler için koştu
Beykoz Nöbetçi Eczaneler Haziran 2024
Sonraki Beykoz Nöbetçi Eczaneler Haziran 2024
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz