Beykoz’un KAPI’sı el uzatmaya devam ediyor

  • 0
  • 3237
Beykoz’un KAPI’sı el uzatmaya devam ediyor
Beykoz’un KAPI’sı el uzatmaya devam ediyor

Beykoz merkezli olarak dünyanın çeşitli yerlerinde faaliyetlerine devam eden KAPI Uluslararası İnsani Yardım Derneği, Dünya Sağlıkta İyilik Ödülüne layık görüldü.

Dünyanın farklı noktalarında acil yardım, sosyal sorumluluk, su kuyusu açılması, adak, akika, şifa, sadaka ve akika kurbanlarının kesilmesi ve yetim çalışmalarını sürdüren KAPI Uluslararası İnsani Yardım Derneği Başkanı Neslihan Dural, Mihrabat Korusunda düzenlenen Altın İnsan Ödüllerinde Dünya Sağlık Ödülleri Dalında ödül aldı.

Türkiye’nin önde gelen akademisyen, bilim insanı, sanatçı ve iş insanlarının ödül aldığı Altın Kalem organizasyonu bu yıl ödüllerini Beykoz’da dağıttı.

KAPI Uluslararası İnsani Yardım Derneği temsilcisi Neslihan Dural, yurtiçi ve yurt dışında gerçekleştirdiği yardım ve iyilik çalışmaları nedeniyle Dünya Sağlıkta İyilik Ödülü aldı.

Çalışmalarına MS hastası olarak devam eden Dural, engelli ve yatağa bağımlı hastalar için gerçekleştirdiği faaliyetlerinden dolayı bu yılki Dünya Sağlıkta İyilik Ödülüne layık görüldü.

Törende, Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Prof. Dr. Suat Gezgin, Osman Kısakürek, Prof. Dr. İsmail Hakkı Aydın, Spor Bakan Yardımcısı Enes Eminoğlu, I.Sınıf Ehm. Müdürü Ressam Ahmet Sula, TGSP Başkanı Ali Haydar Ustaosmanoğlu, SBÜ Rektörü Prof. Dr. Kemalettin Aydın, RTÜK Bşk. Ebubekir Şahin, Prof. Dr. Cevdet Erdöl, Prof. Dr. İhsan Karaman, Darülaceze Başkanı Hamza Cebeci, Gazeteci Fulya Öztürk, Lütfi Aydın, Elfed Başkanı Kazım Gökhan Elgin, Ressam Ümmet Karaca, Ressam Sanoz Arborzi, Fotoğrafçı Ozan Sağdıç, Fotoğrafçı İbrahim Zaman, Fotoğrafçı Engin Uzun, Fotoğrafçı Hamit Yalçın, Sumeyra Teymur, Av. Serkan Bayram, Prof. Dr. Ebru Güzel, Doç. Dr. Cihat Yaycı, Prof. Dr. Kadirhan Sunguroğlu, Yeryüzü Doktorları ve Prof. Dr. Bekir Tuğcu da ödül alan isimler arasında yer aldı.

Haber Merkezi

Dr. Sinem ERAY
Önceki Dr. Sinem ERAY
Beykoz Tokatköy’de dönüşüm konutları hangi aşamada
Sonraki Beykoz Tokatköy’de dönüşüm konutları hangi aşamada
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz