Beykoz'un kanalı Mavi Karadeniz TV el değiştirdi

  • 1
  • 20489
Beykoz'un kanalı Mavi Karadeniz TV el değiştirdi
Beykoz'un kanalı Mavi Karadeniz TV el değiştirdi

Beykoz'un tanınan simalarından Fuat Kuş'un 2005 yılında kurduğu Mavi Karadeniz TV, el değiştirdi.

Beykoz'un tanınmış isimlerinden Fuat Kuş'un kurucusu olduğu Mavi Karadeniz TV, ekonomik nedenlerle el değiştirmek zorunda kaldı.

Karadeniz bölgesinin sıkı takip edilen yerel televizyonlarından Mavi Karadeniz TV'nin satışını kanal sahibi Fuat Kuş, sosyal medya hesabından yaptı.

"Sizlerle olmaktan mutlu olduk"

Kuş, "18 Yıldır bir bebek gibi büyüttüğümüz, Karadeniz'in dünyaya açılan penceresi Mavi Karadeniz TV'mizi, Küresel kur krizi, dolar üzerinden yüksek uydu kiraları ve ekonomik olumsuzluklar nedeni ile devretmiş bulunuyoruz. Bugüne kadar sizlerle olmaktan hep mutlu olduk. Sizlere Mavi Karadeniz TV'mize verdiğiniz maddi ve manevi desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz. Yayınlarımız Facebook ve YouTube gibi dijital ortamlardan devam edecektir." ifadelerini kullandı.  

Mavi Karadeniz TV Genel Müdürü Ertan Yıldız da şunları kaydetti:

"14 yıldır çalıştığım ve genel müdürlüğünü yaptığım Mavi Karadeniz TV den; kanalın devredilmesi nedeniyle ayrılma kararı aldım. Bir bebek gibi özenerek yönetmeye çalıştığım Mavi Karadeniz TV de bana desteğini esirgemeyen Fuat kuş, Kara Davut'a kıymetli personelime sanatçı ve programcı arkadaşlara, bizden maddi ve manevi desteğini esirgemeyen herkese teşekkür ediyorum. Sizle birlikte olmak şerefti. Hakkım herkese helal olsun. Sizde hakkınızı helal edin."

Haber Merkezi

Beykoz üzerine düşeni yapıyor
Önceki Beykoz üzerine düşeni yapıyor
Kavacık Yaşam Merkezi’nde iftar sonrası yaşam
Sonraki Kavacık Yaşam Merkezi’nde iftar sonrası yaşam
Yorumlar (1 Yorum)

karadeniz (1 ay önce)

s.a mrb lar mavi karadeniz tv yıllardan beri uydu dan yayın yaptı ama bir karadeniz kanalı olmayı başaramadı. mavi karadeniz tv kameralarını çogunlukla giresun a cevirdi. giresun u tanıttı. giresun un sanatçılarını ekranda agırladı. uydu ya para vermeyince yayını keser. tv devralan kışı aynı isimle mi devam eder isim degişikligine mi gider bilinmez. mavi karadeniz tv karadeniz i temsil edemedi. eski den karadeniz tv vardı karadeniz tv tüm karadeniz i güzel tanıtıyordu. bu gun karadeniz tv yayında olsaydı karadeniz in en çok izlenen kanalı idi. mavi karadeniz tv i alana hayırlı olsun. alan kısı 1920x1080p full hd yayın hayatına başlar inşallah. 720x576p kanalları kımse izlemiyor sn: fuat kuş bey e verdigi yayın hizmetinden dolayı tşk ederim saygılar

Yorum Yaz