Güncel

Beykoz'un kahramanlığı KRT'de anlatılacak

Beykoz'un kahramanlığı KRT'de anlatılacak
22.07.2016 09:41
| | |
4015

Dost Beykoz İmtiyaz Sahibi Kader Gür, 15 Temmuz gecesini daha önce hiçbir yerde yayınlanmamış görüntüler eşliğinde değerlendirecek.

OHAL'in 3 ay için tüm yurtta ilan edilmesinin ardından 15 Temmuz'da yaşananlar da daha çok önem kazandı.

Dost Beykoz İmtiyaz Sahibi Kader Gür, FETÖ'nun darbe teşebbüsünün geri püskürtüldüğü FSM Köprüsü'nde yaşanılanları Kültür Radyo TV'de (KRT) anlatacak.

KRT Haber Müdürü Çağlar Cilara'ya konuk olacak olan Kader Gür, daha önce hiçbir yerde yayınlanmamış görüntüler eşliğinde Beykozluların kahramanlığını anlatacak. Özellikle Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'in yılların tecrübesiyle liderlik ettiği Beykozluların, gece saatlerinde FSM'ye yolculuğu ve orada yaşadıklarının dile geleceği program, 22 Temmuz Cuma günü (bugün) saat 13.00'da başlayacak.

Programı 'canlı' olarak takip etmek isteyen vatandaşlar ise www.krttv.com.tr adresinden 'Canlı İzle' imlecine tıklayarak ya da TÜRKSAT 4A, D-Smart 147. kanaldan ve Digiturk 187. kanaldan yayını izleyebilecek.

AK Parti ile ilgili geçtiğimiz yıllarda birçok kez canlı yayında ekranlara çıkan ve düşüncelerini anlatan Dost Beykoz İmtiyaz Sahibi Kader Gür, bu kez Hükümet ve ötesinde de Devleti yakından ilgilendiren 'darbe girişimi' hakkındaki yorumlarıyla KRT'de olacak. FSM Köprüsü'nün üzerine gelerek an be an yaşananları yakından takip eden Kader Gür, hem tanık olduğu geceyi anlatacak hem de gazetecilik açısından olayları nasıl yorumladığını izleycilerle paylaşacak.

Bugün, 22 Temmuz Cuma günü saat 13.00'de başlayacak olan programı KRT'nin sevilen programcısı Çağlar Cilara sunacak.   

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Kader Gür, KRT, 15 Temmuz, Haber Özel, Çağlar Cilara, Darbe, FETÖ

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"