Beykoz’un kahramanları Belediye Meydanı’nda ağırlandı

  • Güncelleme: 01.08.2016 20:28
  • Okunma: 5453 kez
  • Yorum: 0
Beykozlu demokrasi şehitlerinin aileleri ve gaziler, darbe girişimi gecesi yaşadıklarını, duygu ve görüşlerini radyolar aracılığıyla dinleyicilerle paylaştı.
Beykoz’un kahramanları Belediye Meydanı’nda ağırlandı

Beykoz'un şehit aileleri ve gazileri sahnede vatandaşları selamlayarak onurlandırıldı.

24 Radyodan Beykoz’da Demokrasi Nöbetine Destek

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in daveti üzerine programa katılan radyoculardan Radyo Seymen'den Melih ve Derman, Kral Grubu’ndan Afrikalı Ali, Gönül Dostu Şener, Nöbetçi Ertan, Gezegen Mehmet, İstanbul’un Sesi’nden Yavuz ve Semihçe, Star+’dan Bilo Şov ve Barış Karakoca, Medya FM den DJ Yaşar, Radyo Ahenk ve Radyo 34’ten ortak yayın yapan İdris Doğan, Anıl Soylu, Radyo Alaturka’dan Akın, Rock Fm’den Ozi, Radyo Viva’dan Buse Öztürk, TRT Kent Radyo İst’dan Gökhan Özer, Nuray Soydan,98.2 Karadeniz Fm’den Emrullah Gül, Metropol FM’den Yılmaz Türkoğlu, Radyo 2000, Kent FM’den Aykut Pala, sanatçılar Özlem Özel, Tarık Mengüç, Nur Ertürk, Serdem Coşkun, Ömür Gedik ve Diriliş Ertuğrul dizisi oyuncuları hep birlikte darbeyi kınayarak Beykoz’dan birlik beraberlik mesajları ilettiler.

Beykoz Belediyesi’nin  “24 Radyo Beykoz’da Nöbette” hashtagiyle yapılan radyoların canlı yayınları sosyal medyadan da geniş katılım gördü.

Başkan Çelikbilek: “Türkiye’deki Dirilişi Durduramayacaklar”

Başkan Çelikbilek, “15 Temmuz’dan bu yana kaç gün geçerse geçsin, Cumhurbaşkanımız evinize dönün diyene kadar sokaklardayız. Bu sokaklar şehit kanlarıyla, gazilerin mücadelesiyle elde edildi. Ülkemize kimsenin operasyon yapmaya hakkı yoktur. Onlara en güzel cevabı millet verdi. Türkiye’de diriliş başladı, durduramayacaklar. Mazlum ve mağdurların haklarını alana kadar mücadelemiz devam edecek. Milletimizin, ümmetimizin bahtı açık olsun” dedi.

18 Yöre Derneği’nden Ortak Bildiri

Programda Beykoz Meydanı’ndan Belediye Meydanı’na yürüyüş düzenleyen Beykoz Yöre Dernekler Birliği’de ortak bir bildiri yayınlayarak darbe girişimini kınadı.

Programın sonunda tüm Beykozlular, coşkuyla Mehter takımı eşliğinde Türk Bayraklarını sallayarak hep birlikte Fetih Marşı’nı seslendirdi.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz