Beykoz'un kadınlara özel tek plajında fiyatlar

  • Güncelleme: 02.07.2020 12:16
  • Yorum: 7
İstanbulluların yaz aylarında serinlemek için akın ettiği Riva’da, haftanın dört günü kadınlara özel, localı plaj...
Beykoz'un kadınlara özel tek plajında fiyatlar

Elektrikli yolcu taşıma araçları, koy manzaralı restoranı ve piknik üniteleriyle Elmasburnu Tabiat Parkı açıldı.

İstanbul’da tatil yöresi standartlarındaki tek kadınlar plajına sahip Riva Elmasburnu Tabiat Parkı modern tesisleriyle yaz boyunca kadınlara ve ailelere şehrin yakınında nezih bir tatil imkânı sunacak.  

Beykoz Belediyesi’nin ilçedeki turizm yatırımları kapsamında Elmasburnu Tabiat Parkı’nda kurduğu, 9 bin m2’lik yürüyüş alanı, 165 adet piknik ünitesi, mavi ve yeşil koylara bakan restoranı, büfesi, 2 adet çocuk parkı ve 29 adet locanın yer aldığı kadınlara özel plajıyla sezonu açtı.

4 Gün Kadınlara   

Sağlık Bakanlığı’nın halka açık plajlar arasında onay verdiği plaj, salı, çarşamba, perşembe ve cuma günleri yalnızca kadınlara hizmet verecek, ziyaretçiler cumartesi, pazar ve pazartesi günleri ise alandan ortak olarak yararlanabilecek.

Kadınlara özel günlerde tesislerde çalışan personel de kadınlardan oluşacak.

Ayrıca alanda 227 araçlık otopark da hazırlandı. Alana gelen ziyaretçiler araçların park ettikten sonra plaja elektrikli servis araçlarıyla taşınacak.

Giriş Ücreti 8 TL

Kişi başı giriş ücretinin 8,00 TL olduğu tesislerde şemsiye ve şezlong ise 10 TL’den kiralanacak.

Tabiat parkının içinde koy manzarasına sahip restoranı ve büfesi de ziyaretçilere zengin bir menüyle hizmet verecek.

Kovid-19 süreci de göz önüne alınarak tabiat parkının genelinde tüm alanlar sosyal mesafe kurallarına uygun olarak düzenlenecek ve çift vardiyalı kesintisiz bir temizlik hizmeti sunulacak.

İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan analizlerde Beykoz'daki plajlardan yalnızca Riva Elmasburnu Plajındaki su 'iyi' olarak derecelendirilmişti.

Haber Merkezi

Yorumlar (7 Yorum)

necmi (3 ay önce)

ibrahim, koy gitsin fazla takılma bu yaboz herife

soru (4 ay önce)

taşlık mı nasıl denizi cevap verebilir misiniz???

Esra kurt (5 ay önce)

Suyu cok tuzlu gitmeyin cok yandik

Aslan Aksoy (6 ay önce)

Çok güzel olmuş emeklerinize sağlık, kadınlar için ayrı gün olması da ayrıca güzel, ANCAK bir şeyi merak ediyorum engelli kardeşlerimizin plaja girişleri nereden acaba, veya denize girebilmeleri için platform düşünülmüş mü, fotoğraflarda göremedim çünkü. Eğer unutulmuşsa yazık olmuş gerçekten bu kadar emeğe... Bu yorumu yapılan bir hizmeti kötülemek için değil, yapıcı bir eleştiri olsun, eğer varsa eksiklikler düzeltilsin diye yapıyorum. Bilginize!!!

Eylül (6 ay önce)

Eski haline göre daha gelişmiş bir ortam yaratılmış fakat başta araba parkı olayı yürüme mesafesi gibi unsurlar cidden ilerde sorun yaratıcak. Taşımak içimn olan açık arabalar toplum sağlığı açısından pek sağlıklı diğil

Eylül (6 ay önce)

Eski haline göre daha gelişmiş bir ortam yaratılmış fakat başta araba parkı olayı yürüme mesafesi gibi unsurlar cidden ilerde sorun yaratıcak. Taşımak içimn olan açık arabalar toplum sağlığı açısından pek sağlıklı diğil

ibrahim (6 ay önce)

Ulan bizde kadınlar için ayrı günler tayin edilince yok bu çağda haramlik selamlık ama avrupada bir yerde olunca normal ya şu çağda haremlik selamlık diye şikayet eden kişi birde bayanlara sor kadınlara özel gün diye şikayet edende bir ERKEK ??????

Yorum Yaz