Beykoz’un kadın kulüp başkanına destek yağıyor

  • 19.01.2022 20:39
  • Güncelleme: 19.01.2022 20:39
  • Okunma: 1587 kez
  • Yorum: 0
Beykoz’da zaman zaman adından söz ettirmeyi başaran Rüzgarlıbahçe Spor Kulübü’nün kadın başkanı kendisine destek verenlere teşekkür etti.
Beykoz’un kadın kulüp başkanına destek yağıyor

Fatih ve Fırat Aycı kardeşler, Beykoz'un tek kız futbol takımına sahip kulübü olan bunun yanı sıra sosyal sorumluluk projeleri ile takdir alan Rüzgarlıbahçespor'a malzeme yardımında bulundu.

 Aycı kardeşlerin Rüzgarlıbahçe Spor Kulübü sporcularının kullanımı için yağmurluk ve diğer malzeme yardımında bulunması camiada sevinçle karşılandı.

Rüzgarlıbahçe Spor Kulübü Başkanı Fatma Taşkıranlar yaptığı açıklamada, bu güne kadar kulüplerine değişik yardımların yapıldığını fakat Aycı kardeşlerin sağladığı desteğin kendileri için çok anlamlı olduğunu ifade etti.

Fatih ve Fırat Aycı’nın vefat eden anne babası Emine ve Bahri Aycı’ya Allah’tan rahmet dileyen Bayan Taşkıranlar, “ruhları şad, mekânları cennet olsun. Yaptıkları bu anlamlı bağış nedeniyle Aycı ailesine şahsım ve kulübüm adına teşekkürlerimi iletmek isterim, sağ olsunlar, var olsunlar. Sporcularımız bu malzemeleri ne zaman kullanım için giyinseler dua edecekler" dedi.

Öte yandan, Acarkent Glorıa Jeans Kurucuları, Başkan Fatma Taşkıranlar’ı kulüp tesislerinde ziyaret ederek çalışmaları nedeniyle teşekkür etti.

Spor Servisi