Spor

Beykoz'un jimnastik şampiyonu Alperen Ege Avcı

Beykoz'un jimnastik şampiyonu Alperen Ege Avcı
27.02.2018 11:46
| | |
6521

Beykoz diğer branşlarda da geleceğe yatırım yapıyor. Her gün, farklı bir branşlardan da başarı haberleri geliyor.

Özellikle Okul Spor Salonlarının da devreye girmesi ile Güreşten Jimnastiğe, Atletizm’den Tenise kadar birçok dalda Beykoz İlçemizin gururu olan sporcular yüzleri güldürmeye devam ediyor.

Bu konuda son örneklerden biri ise Jimnastik dalında geldi. Beykoz İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Bülent Küçük’ün kamuoyu ile paylaştığı başarı haberinde ilçemiz okullarından Zafer Sarıyer Ortaokulu öğrencilerinden Alperen Ege Avcı İstanbul Okul Sporları Artistik Jimnastik Branşında Küçük Erkekler Kategorisinde İstanbul 1.si oldu.

Bülent Küçük yaptığı açıklamada , "Beykoz’da birçok spor dalında başarı haberlerini almak ve de bunları kamuoyu ile paylaşmak bizleri de ziyadesi ile mutlu etmekte. Maalesef herkesin futbola odaklandığı günümüzde Beykoz ilçemizde değişik spor dallarında yaşanan başarılar, şampiyonluklar ilgi çekmiyor. Bizler İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü olarak başarılı her sporcumuzun arkasında durmaya devam edeceğiz. Elimizden gelen tüm imkanları onlar için seferber etme yolunda gayret sarf edeceğiz. Bu vesile ile Alperen Ege Avcı’yı başarısından dolayı kutluyor başta ailesini, öğrencimizi müsabakalara hazırlayan Antrenörünü ve destek veren Okul Müdürü Sayın Hasan Tahsin Akyüz‘ü, tebrik ediyorum" diye konuştu.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Alperen Ege Avcı, Jimnastik, Bülent Küçük

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"