Beykoz'un istediği vapur seferleri başladı

  • 4
  • 34809
Beykoz'un istediği vapur seferleri başladı
Beykoz'un istediği vapur seferleri başladı

Beykoz'da vatandaşların bir süredir bekledikleri Sarıyer-Beykoz vapur seferleri 4 Ocak itibariyle vatandaşlara hizmet vermeye başladı.

İBB Şehir Hatları, sadece çalışma günlerinde uygulanacak vapur seferlerinin sabah 06.45'te başlayıp akşam 19.20'de son seferin yapılarak tamamlanacağını bildirdi.

Şehir Hatları tarafından Beykoz – Sarıyer arası karşılıklı vapur seferlerinin başladığı duyuruldu.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki Şehir Hatları tarafından Sarıyer-Beykoz arası karşılıklı vapur seferlerinin başladığı duyuruldu.

Şehir Hatları tarafından Boğaziçi’ne yeni bir hat açıldı. Beykoz – Sarıyer arasında karşılıklı seferler 4 Ocak 2020 tarihi itibariyle başladı.

Haber Merkezi

Beykoz'da kesin korunacak alanlar tescil edildi
Önceki Beykoz'da kesin korunacak alanlar tescil edildi
Millet İttifakı adayımı açıklıyorum
Sonraki Millet İttifakı adayımı açıklıyorum
Yorumlar (4 Yorum)

Ekrem İYİCAN (2 yıl önce)

A.kavagı-Üsküdar hattına bir kaç sefer daha eklensin,seferler çok az!

Ayhan (2 yıl önce)

Zaten üsküdar -Beykoz hattı var fazla kişi bilmiyor ancak eminönü kadıköy beşiktaş seferleri olursa trafik azalır Beykoz da metro olursa trafik baya azalır

Tuana Selin Güler (2 yıl önce)

Beykoz-üsküdar beykoz beşiktaş koyun. Beşiktaşa sadece küçüksudan var o da sabah iki sefer akşam iki sefer.. beykoz sarıyer ne alaka. Zaten çubukludan feribot var istinyeye

SAİME ODABAŞ (2 yıl önce)

SARIYER BEYKOZ A BU KADAR SIK SEFER YERİNE; BEYKOZ BEŞİKTAŞ....BEYKOZ KADIKÖY EMİNÖNÜ, KONMASI DAHA FONKSİYONEL OLACAKTIR.

Yorum Yaz