Beykoz’un İncileri’nden sosyal bir bakış

  • 0
  • 7311
Beykoz’un İncileri’nden sosyal bir bakış
Beykoz’un İncileri’nden sosyal bir bakış
Beykoz’un İncileri’nden sosyal bir bakış
Beykoz’un İncileri’nden sosyal bir bakış

Grubunda Lider durumda bulunan Beykoz Belediyesspor Bayan Voleybol Takımı, başlattığı Sosyal Sorumluluk Projesi ile de gönüllerin lideri olmayı hedefliyor.

Sosyal Medya'da “onlarla paslaş” sloganı altında başlatılan kampanya ile ihtiyaç sahibi engelli vatandaşlara Akülü Sandalye alma düşüncesi hakim kılınmak istenmekte.

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Beykoz Belediyespor Bayan Voleybol Takımı Menajeri Gözde R. Yorgun, çeşitli sponsor destekleri ile kampanyalarında ilk etapta 20 Akülü Sandalyeye ulaşmak istediklerini hatırlatırken, "Beykoz Belediyespor olarak ilçe sosyal hayatının her alanında olma düşüncemiz kapsamında bazı projeler belirledik. Bu sosyal projelerin ilkini ihtiyaç sahibi vatandaşlar için çok önemli bir konuma sahip Akülü Tekerlekli Sandalye temini amacı ile başlatmış bulunmaktayız. Bir süredir Sosyal Medya'da konu ile ilgili duyuru ve tanıtımlarımız devam etmekte. Sponsorlar vasıtası ile temin ettiğimiz ürünleri satarak ilk Akülü Sandalyemizi aldık. Pazar günü Recep Şahin Köktürk Spor Kompleksinde oynayacağımız UPS SKK müsabakası öncesinde projemizin resmi tanıtımını ve ilk Akülü Sandalyemizin dağıtımını yapacağız. Spor dünyasının ünlü konuklarının da katılacağı proje tanıtım ve ilk dağıtım özel programına tüm Beykozluları davet ediyoruz" diye konuştu.

PROJE TANITIMI VE İLK AKÜLÜ SANDALYE DAĞITIMI

25 OCAK 2015 PAZAR

RECEP ŞAHİN KÖKTÜRK SPOR SALONU

SAAT 15.30

Beykoz'da Karne Heyecanı ve Önemli Uyarılar...
Önceki Beykoz'da Karne Heyecanı ve Önemli Uyarılar...
Beykoz Nöbetçi Eczaneler Haziran 2024
Sonraki Beykoz Nöbetçi Eczaneler Haziran 2024
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz