Beykoz’un İncileri’nden 6 tekerlekli sandalye daha

  • 1
  • 18053
Beykoz’un İncileri’nden 6 tekerlekli sandalye daha
Beykoz’un İncileri’nden 6 tekerlekli sandalye daha
Beykoz’un İncileri’nden 6 tekerlekli sandalye daha
Beykoz’un İncileri’nden 6 tekerlekli sandalye daha
Beykoz’un İncileri’nden 6 tekerlekli sandalye daha
Beykoz’un İncileri’nden 6 tekerlekli sandalye daha
Beykoz’un İncileri’nden 6 tekerlekli sandalye daha
Beykoz’un İncileri’nden 6 tekerlekli sandalye daha

Beykoz Belediyespor Bayan Voleybol Takımı’nın onlarla paslaş kampanyası kapsamında 6 tekerlekli sandalye daha ihtiyaç sahiplerine teslim edildi.

Çeşitli sponsorların katkıları ile yürütülen Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında elde edilen “Akülü Tekerlekli Sandalye” kampanyasının kapanışı Recep Şahin Köktürk Spor Salonu’nda yapıldı.

Beykoz Belediye Başkanlığı ile Beykoz Belediyespor Kulübü’nün ortaklaşa düzenlediği Hentbol Şöleninde 10 takım bir birleri ile müthiş heyecan dolu bir mücadeleye çıkarken, Beykoz’da çeşitli nedenlerden dolayı Engelli durumuna düşmüş vatandaşları hayatlarını bir nebze de olsa rahatlatacak Akülü Tekerlekli Sandalyelerden 6 tanesinin dağıtımı gerçekleşti.

Beykoz Belediyesi Bayan Voleybol Takımı Sporcuları adına programda bir konuşma yapan Takımın Menajer-Oyuncusu Gözde R.Yorgun, “Ben ve arkadaşlarım hem takımda oyunumuzu sergilerken, diğer yandan böylesine anlamlı bir proje kapsamında mesai harcadık. Sonuçta ihtiyaç sahibi 7 vatandaşımıza katkıda bulunduk. Umarım bu tür projeler, kampanyalar örnek olur ve daha fazla insanlara ulaşılabilir” diye konuştu.

OFD Beykoz Şubesi Başkanı Saniye Efe ise yaptığı konuşmada, “Beykoz Belediyespor ve kızlarımıza çok teşekkür ediyorum, 7 vatandaşımızın özgürlüklerine kavuşmasındaki katkılarını şükranla karşılıyorum” diye konuştu.

İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Sekreter Yardımcısı Asım Özdemir yaptığı kısa konuşmada, “Beykoz Belediyespor Voleybol Takımının şahsında Başkanları Muharrem Kaşıtoğlu’nu tebrik ediyorum. Voleybolcu Kızlarımız Beykoz İlçesini İstanbul’da örnek teşkil etmiştir. Beykoz Belediyespor sadece sportif alandaki faaliyetleri ile değil sosyal projeler ile de dikkatleri çeken bir kulüp olmuştur. Emeği geçenleri, katkıda bulunanları kutluyorum, ellerinden öpüyorum” dedi.

Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı ve Beykoz Belediyespor Kulüp Başkanı Muharrem Kaşıtoğlu, Akülü Tekerlekli Sandalye dağıtım töreninde yaptığı konuşmada, “TVF 3.Liginde mücadele eden Bayan Voleybol Takımımız Sporcular böylesine anlamlı bir projeye imzalarını atarak gönüllerdeki yerlerini fazlası ile hak etmiştir. Hepsi birer profesyonel Voleybolcu olmalarına karşın, maç ve idmanlardan arta kalan zamanlarında kapıları tek, tek çalıp Marmara Kolonyalarının sponsor olarak verdiği kolonyaları satarak, ulaşabildikleri her yere ulaşıp toplam 7 adet akülü tekerlekli sandalyeyi ihtiyaç sahipleri için toplamayı başarmışlardır. Allah onlardan razı olsun, onlara ne kadar teşekkür etsek azdır. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün “ Ben sporcunun, zeki çevik ve ahlaklısını severim “veciz ifadesinde anlam kazandığı gibi ahlaklı ve topluma duyarlı birer sporcular olduklarını bu sosyal sorumluluk projesine imza atarak göstermişlerdir. Buradan şunu da ifade etmek isterim ki İstanbul’da bu konuda Beykoz gibi bir ilçe yok. Başta Beykoz Belediye Başkanımız Yücel Çelikbilek olmak üzere Belediyemize ulaşan, talepte bulunan hiçbir vatandaşımız geri çevrilmemiş ve ilçemizde bu yönde bir talep artık gelmemektedir.” diye konuştu.

Programın son bölümünde Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı ve Beykoz Belediyespor Kulüp Başkanı Muharrem Kaşıtoğlu, alınan 6 adet Akülü Tekerlekli Sandalye’nin ilkini ihtiyaç sahibi Volkan Gider’e teslim etti.

Spor Servisi

Marjinal kesimin Kazım Bozbay takıntısı
Önceki Marjinal kesimin Kazım Bozbay takıntısı
Beykoz Nöbetçi Eczaneler Haziran 2024
Sonraki Beykoz Nöbetçi Eczaneler Haziran 2024
Yorumlar (1 Yorum)

Fatma Yurdakul (10 yıl önce)

Gerçekten Çok Anlamlı Bir Kampanya Boğazın İncileri Bu Kampanya İle Gönüllerin Şampiyonu Oldu.Bizlerde Voleybol Camiası Olarak Destek Sunduk Ama maalesef Kampanyanın Sahibi Olan ve Tüm Emeğin Sahibi Olan Beykoz Belediyesi Bayan Voleybol Takımından Gözde Yorgunun Dışında Törende Kimse yoktu. Kampanyanın Emek tarlığını Yapan Kapı Kapı Dolaşarak Destek Toplayan Voleybolcu Kızlardan Bırakın A Takımı Oyuncularını Altyapı Oyuncuları Dahi Hiç Kimsenin Olmadığı Bir Törenle Sandalyelerin Dağıtımı Hiç Şık Değildi. Sadece İçi Boş Bir Şov Olmaktan İleriye Gitmedi.

Yorum Yaz