Spor

Beykoz'un incileri 2. yarıya iyi başladı

Beykoz'un incileri 2. yarıya iyi başladı
2015.01.19 00:00
| | |
3656

İlk yarıyı grubunda Lider olarak tamamlayan Beykoz Belediyespor ilk maçında Silivrispor'u deplasmanda rahat bir oyunun ardından yendi 3-0.

Türkiye Voleybol Federasyonu Bayanlar 3. Liginde ikinci yarı müsabakaları başladı. 

Beykoz Belediyespor müsabakaya Büşra Sarısoy-Ceren-Mihrican-Duygu-Cemre ve Libero Nalan'dan kurulu altılı ile başladı. İlk teknik molaya ev sahibi takım 8-4 üstün girdikten sonra Boğazın İncileri oyuna ağırlığını koymaya başladı ve nitekim ikinci teknik molada farkı kapatıp 16-13'lük üstünlük yakaladı. Son bölümde başarılı oyununu devam ettiren Boğazın İncileri 25-22'lik skor ile ilk seti lehine tamamladı.

İkinci sette ilk teknik molaya 8-2, ikinci teknik molaya 16-7 ve set sonunda da 25-22 üstünlük ile Beykoz Belediyespor maçı 2-0'a taşıdı. Bu bölümde Mihrican'ın etkili servisleri ve Cemre'nin etkili oyunu maça damgasını vurdu.

Son sette ilk teknik molada 8-3, ikinci teknik molada 16-6 ve son bölümde ise rakibine sadece 2 sayı alma şansı tanıyan Lider 25-8'lik skor ile seti alıp maçtan da 3-0'lık net galibiyet ile ayrıldı.

Beykoz Belediyespor maç boyunca tüm oyuncularına şans verirken alınan galibiyetin ardından  açıklamalarda bulunan Takım Menajeri Gözde R.Yorgun iyi bir oyun ortaya koyduklarını söylerken,” İkinci yarıya galibiyetle başladık. Biz zaten tüm maçlarımıza galibiyet parolası ile çıkan bir ekip. Kadromuzda bir birinden yetenekli ve tecrübeli isimler mevcut. İkinci yarı için verilen arada iyi çalıştık, Kulüp Başkanımız Muharrem Kaşıtoğlu ve Beykozluların bizlerden şampiyonluk beklentisi var. Bunu gerçekleştireceğimiz güne biran önce kavuşabilmek için sabırsızlanıyoruz” diye konuştu.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Belediyespor, Voleybol, Boğazın İncileri, Gözde Yorgun

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"