Beykoz’un imarına çözüm arayışları sürüyor

  • 21.10.2020 17:23
  • Güncelleme: 21.10.2020 17:24
  • Okunma: 12315 kez
  • Yorum: 0
​Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın ve bazı İstanbul Milletvekilleri, Çevre Bakanı Murat Kurum ile toplantı yaptı.
Beykoz’un imarına çözüm arayışları sürüyor

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, başkent Ankara’ya günü birlik çalışma ziyareti düzenledi.

Aydın, Ankara programı kapsamında İstanbul Milletvekilleri Belma Satır, Erol Kaya, Mustafa Ataş ve Osman Boyraz ile birlikte Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ile bir araya geldi.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığının binasında gerçekleştirilen toplantıda Beykoz’un imar konusu görüşüldü.

Bakan Kurum’un da konuya ilişkin görüşlerini belirttiği toplantı yaklaşık 1,5 saat sürdü.Ankara ziyareti ve toplantıya yönelik bir bilgilendirme Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, Çevre ve Şehircilik Bakanımız Murat Kurum ve ekibiyle Beykoz’umuzun imarı üzerine sürdürdüğümüz çalışmalarımızda bugünkü toplantımızı İstanbul milletvekillerimiz Belma Satır, Erol Kaya, Mustafa Ataş ve Osman Boyraz’ın katılımlarıyla gerçekleştirdik. Sayın Bakanımız ve milletvekillerimize ilgi ve alakaları için çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Ankara temasları sırasında Anadolu Ajansı Genel Müdürü Şenol Kazancı’yı da ziyaret eden Başkan Murat Aydın’a Ankara temasları sırasında yardımcılarından Selami Keskin eşlik etti.Beykoz Belediye Başkanı önceki gün de İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile bir araya gelmiş, imar meselesinin görüşmede masaya yatırıldığı kaydedilmişti.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber, Murat Aydın, İmar