Beykoz’un ilk ve tek sanal marketi Yağmurlar Gıda

  • Güncelleme: 16.12.2018 22:36
  • Okunma: 13763 kez
  • Yorum: 1
Beykoz’un elektronik ortamda alışveriş hizmeti veren ilk ve tek marketi açıldı. Beykoz Yağmurlar gıda, online ürün satışına başladı.
Beykoz’un ilk ve tek sanal marketi Yağmurlar Gıda

Beykoz’un elektronik ortamda alışveriş hizmeti veren ilk ve tek marketi açıldı. Merkezi Çubuklu’da olan Yağmurlar Gıda bünyesinde kurulan Yağmurlar Sanal Market ile aradığınız her şey ücret farkı olmadan internet yoluyla kapınıza geliyor.

Yağmurlar Sanal Market, temel gıdadan et ürünlerine, meyve ve sebzeden temizlik ürünlerine siz hiç zahmet etmeden kapınıza kadar getiriyor. Çalışanlar, aileler, çocuklu kadınlar, bekârlar, yürüme engelliler hatta Beykoz sınırları içerisinde ailesine hediye göndermek isteyenler bile oturdukları yerden sepetlerini dolduruyorlar.

Tek yapmanız gereken www.yagmurlarsanalmarket.com adresine girerek seçtiğiniz ürünleri sepette toplayarak sipariş vermeniz.

Yağmurlar Gıda, Beykozlu müşterilerini bir “ilk” ile tanıştırarak, internette Sanal mağazacılığı hizmete açtı. www.yagmurlarsanalmarket.com adresinde web sitesi ile çağın iletişim araçlarından internette de müşterilerine eğlenceli bir gezi olanağı sunmaya başladı. Yağmurlar Sanal Market; hizmet kapsamı, yaş meyve, sebze ve et de dâhil sunduğu ürün çeşidi ile Beykoz yerelinde bir 'ilk uygulama' olarak değerlendiriliyor.

Sadece Beykoz geneline hizmet veren Sanal Market'te diledikleri reyonlardan alışveriş eden tüketiciler istenilen saat diliminde ürünlerin eve teslimini tercih edebiliyor. Arzu edilen saat diliminde ürünler eve getiriliyor. Seyyar cihazlar ile fatura müşterinin veya müşterinin yolladığı lokasyonda kesiliyor. Böylece beğenilmeyen ürünün iadesi anında yapılıyor.

Günün 24 saati Sanal Market'e Beykoz’un her köşesinden gelen siparişler gün içerisinde farklı zaman dilimine dağılıyor. Bir buçuk saatlik aralıklar şeklinde olan bu dilimlerin 09.30-11.00, 11.30-13.00, 13.30-15.00, 15.30-17.00, 17.30-19.00, 19.30-21.00 şeklinde olması planlanıyor. Her bir teslimat aralığında 1 saat öncesinde sipariş verilebiliyor.  Bu açıdan değerlendirildiğinde Yağmurlar Sanal Market'in Beykoz’da en hızlı teslimatı gerçekleştiren elektronik market olacağı belirtiliyor.

Yağmurlar Sanal Market beş bini aşan ürün çeşidiyle alışveriş hizmetini mağazasıyla aynı fiyattan müşterilerine sunuyor. Yağmurlar Gıda’nın tüm indirimleri Sanal Market müşterileri için aynen geçerli. Hatta Yağmurlar Gıda’da uygulanan indirim uygulaması web üzerine de eş zamanlı olarak yansıtılıyor. Ödemeler kredi kartı ve kapıda ödeme yoluyla yapılıyor. Sistem, dışarıdan yapılabilecek müdahalelere karşı, veri şifreleme teknolojisi ve Yağmurlar Sanal Market güvencesi ile korunuyor.

Yağmurlar Sanal Market sahibi Özkan Ayduğan hedeflerini şöyle açıklıyor: ‘‘Beykoz’da, müşteriye sınırsız ve koşulsuz hizmet prensibinden yola çıkıyoruz. Frigolu ve son teknoloji sistemleriyle donatılmış araçlarımızla hizmet vermekteyiz.  Zaman veya ulaşım kısıtlaması olan, çeşitli nedenlerle evlerinden ve iş yerlerinden çıkamayan müşterilerimizin ayağına en son teknolojiyi kullanarak hizmet götürmeyi amaçlıyoruz.

Detaylı bilgi ve online sipariş için TIKLAYINIZ

Yorumlar (1 Yorum)

Asım Özdemir (2 yıl önce)

Hayırlı olsun başarılar dilerim bol kazançlar dilerim

Yorum Yaz