Beykoz'un ilk teknoloji takımları sertifika aldı

  • 0
  • 2513
Beykoz'un ilk teknoloji takımları sertifika aldı
Beykoz'un ilk teknoloji takımları sertifika aldı
Beykoz'un ilk teknoloji takımları sertifika aldı

Beykoz 360 Vizyon Gelişim Merkezi bünyesinde kurulan teknoloji takımları ilk eğitimlerinin ardından sertifikalarını aldı.

Sertifikaları Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır ve Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın takdim etti. 

Beykoz Belediyesi tarafından kurulan ve kısa bir süre önce kapılarını açan “Beykoz 360 Gelişim Merkezi” yapay zekadan oyun geliştirmeye SİHA’dan dijital medyaya ülkenin milli teknoloji hamlesine yön verecek gençler için kuluçka merkezi olacak.

Kavacık Yaşam Merkezi içinde “Keşfet, Geliştir ve Destekle” mottosuyla hazırlanan merkez gençlerin teknolojik proje ve fikirlerinin desteklendiği bir platform olarak hizmet verecek.

Merkez bünyesinde kurulan ve ilk eğitimlerini başarıyla tamamlayan teknoloji takımları “Vizyon Buluşmaları” programıyla sertifikalarını aldı.

Ülkenin Milli Teknoloji Hamlesi’ne yeni projeleriyle omuz verecek gençlere sertifikalarını  Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır ile Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın verdi.  

Program kapsamında, “Beykoz Vizyon 360 Gelişim Merkezi”ni gezen ve girişimci gençleri çalışmaları dolayısıyla tebrik eden Bakan Fatih Kacır, “Türkiye Yüzyılı” yolunda başlatılan Milli Teknoloji Hamlesi’nde gençlere güvenlerinin tam olduğunu söyledi.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın ise “Vizyon 360 Gelişim Merkezi”ni ilçedeki gençlerin hayallerini gerçekleştirecekleri teknolojik bir merkez olarak kurduklarını ifade ederek yetenekli gençleri ülkeye kazandırmayı arzu ettiklerini vurguladı.

Törenin sonunda Bakan Kacır ve Başkan Aydın gençlerle “Teknofest” pozu verdi.

Haber Merkezi

Rüzgarlıbahçe Spor Kulübü haberlerini yayınlamıyoruz
Önceki Rüzgarlıbahçe Spor Kulübü haberlerini yayınlamıyoruz
Ekrem İmamoğlu Beykoz İlçe Başkanını evinde ziyaret etti
Sonraki Ekrem İmamoğlu Beykoz İlçe Başkanını evinde ziyaret etti
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz