Beykoz'un iki yeteneği Yıldız Milli Takımda

  • Güncelleme: 25.07.2019 13:56
  • Okunma: 3837 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Belediyespor Hentbol Takımlarından iki isim Yıldız Milli Takım Aday Kadrosuna davet edildi.
Beykoz'un iki yeteneği Yıldız Milli Takımda

Beykoz Belediyespor Hentbol Takımlarından A Takım düzeyinde Milli Takımlara gönderilen oyuncuların ardından sevindirici bir haber de Yıldız Milli Takım Aday Kadrosunun açıklanması ile birlikte geldi.

Ankara’da yapılan Yıldız Milli Hentbol Takımı Antrenmanlarına Beykoz Belediyespor Kulübünden Furkan Yağız Yenigün ile Emirhan Şen’de çağrılırken, genç yetenekler takım ile çalışmalarda göz doldurmaya başladı.

Beykoz Belediyespor Kulübü Sportif Direktörü Akın Yenigün yıllar önce atılan adımların karşılığının alınmaya başlanmasından dolayı kulüp olarak büyük bir mutluluk ve heyecan yaşadıklarını ifade ederken, ” Hentbol Sporuna yapmış olduğumuz yatırımın meyvelerin alınmaya başlanması gerçekten de güzel. Biz hem A Takım düzeyinde Süper Ligde karşılaşmalarımıza çıkarken, diğer taraftan Altyapı çalışmalarımıza da odaklanmış idik. Bugün Beykoz İlçemizde Okullar düzeyinde kurulan birçok takımın yanı sıra ileriki süreçte diğer amatör kulüpler de bu işe soyunacak. Kanlıcaspor bu anlamda güzel bir örnek ” diye konuştu.

Beykoz Belediyespor Kulübü Hentbol Şubesi Sorumlusu Ali Esat Yaşar ise öncelikle milli takımlara gönderdikleri 2 sporcusunu kutlayıp başarı dileklerinde bulunurken,  "Biz bu başarılı tabloyu yaşamak için çok yoğun bir mesai harcadık. Her zaman şunu ifade ettik -Beykoz’u Hentbol Sporunda bir marka haline getireceğiz- bunun karşılığını da görmeye başlamaktan dolayı sevinçliyiz. Genç kardeşlerimiz alttan gelen yüzlerce sporcumuz için de iyi birer örnek teşkil  edecekler“ diye konuştu.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz