Beykoz'un iki U17 ekibinde galip Çubukluspor

  • 0
  • 6631
Beykoz'un iki U17 ekibinde galip Çubukluspor
Beykoz'un iki U17 ekibinde galip Çubukluspor

Çubukluspor U17 kadrosu hafta sonunda ilçenin bir diğer ekibi Beykoz 1908 U17 ile karşı karşıya geldi.

İstanbul Amatör Ligler U 17 Yaş Grubu A Kategorisi  14. Grubunda Şampiyonluk hesapları yapan Beykoz Temsilcisi Çubukluspor hafta sonunda ilçenin bir diğer ekibi Beykoz 1908 ile karşı karşıya geldi.

Çubukluspor Takımı ilk yarısını 1-0 önde kapattığı mücadelenin ikinci yarısından da 3 gol çıkarınca 3 puanı hanesine eklemiş oldu.

Ortaçeşme sahasında karşı karşıya gelen Beykoz 1908 ile Çubukluspor maçından çıkacak sonuç merak konusu idi. Maç sonunda Çubukluspor’un 4-0’lık üstünlüğü vardı.

Çubukluspor takımı müsabakaya; 1 Hasan (Ahmet ), 2 Onur, 3. Anıl Makas, 4 Muharrem,  5. Berkant,  6. Muhammet (Dogukan) 7 Ömer Halvacı, 8 Emre Karlı, 9 Can Çetin (Emre Avşar),  10 Aziz ve 11. Kayra (Tayfun )’dan oluşan bir kadro ile çıktı.

Beykoz 1908 A.Ş. U17 Yaş Grubu Takımı ise mücadeleye; Kalede Baran, Özer, Emirhan, Melih, Alihan, Musa, Yakup (Furkan Aksoy), Yasin, Emre, Atahan, Kemal (Eren Taşkıran) den oluşan kadro ile çıktı.

Çubukluspr takımının üstünlüğünde geçen maçın yıldızlaşan ismi ise karşılaşmanın 45, 48 ve 53. dakikalarda kaydettiği 3 gol ile Can Çetin olurken diğer tek golde ise 15. dakikadaki dokunuşu ile  Onur’un imzası vardı.

Geride kalan hafta sonunun ardından Grupta Şampiyon olabilmek için önümüzdeki hafta sonunda yapılacak son hafta maçından beraberlik ya da galibiyet ile ayrılması gereken Çubukluspor tabiri caizse şampiyonluk için son dakikaları heyecanla bekleyecek gibi. 

Mor-Sarılı Ekibin rakibi ise Gümüşsuyuspor. Son haftaya Grup Lideri olarak girecek olan Kartalspor ise sezonu kapatmış durumda, çünkü son haftada Bay kaldı.Çubukluspor U17 Yaş Gençleri Statü gereği şampiyonluğunu ilan ettikten sonra direk olarak Türkiye Şampiyonası Eleme Grubu maçlarına çıkacak.

Spor Servisi

Beykoz'un rüzgar kızları çok marifetli
Önceki Beykoz'un rüzgar kızları çok marifetli
Beykoz'da yarın bisiklet yarışı nedeniyle yollar kapanacak
Sonraki Beykoz'da yarın bisiklet yarışı nedeniyle yollar kapanacak