Beykoz’un iki takımı dostluk maçı yaptı

  • 0
  • 2761
Beykoz’un iki takımı dostluk maçı yaptı

Beykoz’u İstanbul 1. Amatör Ligde temsil etmeye hazırlanan 2 takımının dostluk maçının adresi Paşabahçe Stadıydı.

1. Amatör Ligde sezonu için ilk maçları için geriye sayım başlarken, Paşabahçe Stadında hafta içleri aynı saatte idmana çıkan Beykoz Elmalıspor ile Beykoz Çiğdemspor takımları çift kale maç yaptı.

Skorun önemli olmadığı karşılaşma sonrasında her iki takımın başkan ve teknik adamları takımları hakkında son durumları masaya yatırdılar.

Beykoz Elmalıspor Kulüp Başkanı Adem Ünal güzel ve tempolu bir maç izlediklerini söylerken, "Biz iki takım olarak Paşabahçe Stadında yarımşar sahada hafta içi idmanlarını yapmakta idik. Bu kez de bir çift kale karşılaşması ile kendimizi tartmak istedik. Antrenörümüz Sabri Çiçek gereken notları aldı. İlk maçımıza kadar tam anlamı ile lige hazır hale gelmiş olacağız" dedi.

Beykoz Çiğdemspor Kulüp Başkanı Uğur Gökdemir ise dost ve kardeş Beykoz Elmalıspor ile güzel bir Boğaziçi akşamında maça çıktıklarını hatırlatırken, "Biz hedefi olan bir takımız, kadromuza nokta transferler ile takviyeler yaptık. Çetin Aksu Hocamız Beykoz Elmalıspor maçında gereken notları fazlası ile aldı. Artık zaman daralıyor. Yarın (Pazar) Sancaktepe ile Paşabahçe Stadında Saat 18.00'de hazırlık maçımız olacak. Vakti olan futbolseverleri bekliyoruz" şeklinde konuştu.

Spor Servisi

İshaklıspor Beykoz’da beraberlikle başladı
Önceki İshaklıspor Beykoz’da beraberlikle başladı
Çubuklu'da kentsel dönüşümü kim engelledi
Sonraki Çubuklu'da kentsel dönüşümü kim engelledi
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz