Beykoz’un iki BAY takımı hazırlık maçı yapacak

  • 0
  • 3871
Beykoz’un iki BAY takımı hazırlık maçı yapacak
Beykoz’un iki BAY takımı hazırlık maçı yapacak

İstanbul Süper Amatör Lig 3. Grubunun güçlü ekiplerinden Ortaçeşmespor, liglere verilen deprem arası sonrasındaki ilk haftayı Bay olarak geçecek.

Bordo - Beyazlı ekipte Sportif Direktör Salih Sargın yaptığı değerlendirmede, "lige verilen arayı iyi değerlendirdiğimiz düşüncesindeyiz. Oynadığımız hazırlık maçlarında farklı skorlar ile galip gelmemiz futbolcularımızın hırslı ve enerjik görüntülerinden bir şey kaybetmediklerinin de adeta bir göstergesi oldu.” dedi.

Cumartesi günü “Bay” olacaklarından yine haftayı “Bay” geçirecek olan Anadoluhisarı İdmanyurduspor ile özel bir dostluk maçı yapacaklarını ifade eden Sargın, “bu takımla gurur duyuyorum, sonu İnşallah TFF Bal Ligi olacak" dedi.

Ortaçeşme antrenmanlarını Beykoz Stadında yapmaya başladı

Ortaçeşmespor Antrenörü Salih Yılmaz ise havaların artık geç kararmaya başlaması nedeniyle antrenmanlarını Beykoz Stadında yapmaya başladıklarına dikkati çekti.

Bu süreçte kendilerine sahasını açan Gümüşsuyu Spor Kulübü Yönetimine teşekkür eden Salih Yılmaz, “Ülke olarak hepimizi derinden üzen bir deprem felaketi yaşadık. Bu süreçten hepimiz etkilendik. Ancak bir taraftan da lig maçlarının devam edecek olması nedeniyle hazır halde olmaya mecburduk. Bu süreçte yapmış olduğumuz hazırlık maçlarında ortaya konulan tablo ve alınan farklı sonuçlar beni fazlası ile umutlandırdı.” ifadelerine yer verdi.

Haftayı maç yapmadan geçmek istemedik

Haftayı maç yapmadan geçmek istemediklerini Anadoluhisarı İdmanyurdu ile Pazar günü saat 10.00'da Spor Akademisi Stadında bir maç yapacaklarını söyleyen Yılmaz, “Her iki takımın kalan lig maçları öncesinde son durumlarını görmeleri, değişik taktiksel varyasyonlar denenmesi açısından güzel ve yararlı bir maç olacak" şeklinde konuştu.

Spor Servisi

Paşabahçe Başkanı Beykoz’daki maç için destek istedi
Önceki Paşabahçe Başkanı Beykoz’daki maç için destek istedi
İstanbul'da kiranın en yüksek olduğu 5. ilçe Beykoz
Sonraki İstanbul'da kiranın en yüksek olduğu 5. ilçe Beykoz
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz