Son Dakika

Beykoz’un ihtiyarları 90+2'de...

  • 0
  • 6991
Beykoz’un ihtiyarları 90+2'de...
Beykoz’un ihtiyarları 90+2'de...
Beykoz’un ihtiyarları 90+2'de...
Beykoz’un ihtiyarları 90+2'de...
Beykoz’un ihtiyarları 90+2'de...

Beykoz’un 2. Amatör Ligdeki sürprizleri seven takımı Denizcilik İşletmeleri aldığı sonuçlarla şaşırtmaya devam ediyor.

Lacivert-Beyazlı ekip son maçında Ortaçeşme Sahası’nda grupta ilk 3 iddiasını sürdürmek isteyen Ortadağspor karşısında normal süresi 3-2 mağlup durumda tamamlanan maçta 90+2'de bulduğu gol ile tek puanı kaparken, rakibini de strese soktu.

Denizcilik İşletmeleri Spor Kulübü Antrenörü Kamil Çolak, futbolcu güzelleştirme düşüncesini kendilerinde hakim kılarak sahaya çıktıklarını ve biran olsun maçtan kopmama gayretinde olduklarını hatırlatırken, " Nitekim bizleri hafife alanlar, yaş itibarı ile burun bükenler yanıldıklarını acı biçimde yaşamakta görmekte. Takımdaki futbolcu kardeşlerimizin her birinin mazisinde başarılı bir futbolculuk yaşantısı mevcut, dolayısı ile futbol oyun kurallarını, futbolcu psikolojisini, taktiksel düşünceleri en iyi şekilde yaşayan isimler onlar. Maçlarda son dakikalara, hatta uzatma anlarına kadar son düdük çalmadan maçı bırakmak onlarda yok. Dolayısı ile bunun birçok örneğini bu sezon rakiplerimiz gördü, Kanlıcaspor ve son oynadığımız maçta Ortadağspor bu maçlara örnek sayılabilir" diye konuştu.

TAKIMDA PROFESYONEL LİG TECRÜBELİ BİRÇOK İSİM VAR

Bazı maçlar öncesinde sahaya çıktıklarında rakip takım futbolcularının kendilerini halı saha maçına gelmiş bir rakip olarak gördüklerini bunun da takımı daha da hırslandırdığını söyleyen Kamil Çolak, "Biz kesinlikle hafife alınacak bir akip değiliz.  Takımdaki arkadaşların birçoğunun kariyerlerinde başa

rılı futbolculuk yaşantıları var. Bazı arkadaşların oynadıkları takımları sayarsak, Erdem Öz Sarıyer ve Pazarspor Takımlarında, İrfan Avşar Anadoluhisarı Takımında, Serkan Kemeç Pendikspor'da, Recep Kotan Ümraniyespor ve Vefaspor'da, Selçuk Galatasaray Altapısından etişip değişik takımlarda proesyonel anlamda forma giyerken diğer arkadaşlarımız oynadıkları Amatör Lig Takımlarından üst düzey futbol sergilemiş, dikkatleri çekmiş isimler" şeklinde konuştu.

Denizcilik İşletmeleri Futbol Takımının kamuoyunda sahip oldukları yaş itibarı ile "İhtiyarlar Konseyi-İhtiyarlar Heyeti " olarak algılandığı ortada iken sahaya yansıttıkları futbol hiç de bu ünvan ile benzerlik arz etmiyor. Gerçi futbolcular bu şekilde anılmaktan da rencide olacak bir yapıda değil, bilakis memnunlar bile denebilir.

İşte Amatör Futbolun "İhtiyarlar Heyeti" futbolcularından bazılarının yaşları;

Erdem Öz (37), Murat Yavuz (46), Halit Çolakoğlu (43), Recep Kotan (42), Serkan Kemeç (42), Salih (44), Turgay (36), Murat Karasay (36) Cihan  Karasay (35), Onur Batıgün (31) ve Takımın en genç ismi Hakan Kartal (27)

Spor Servisi

 

Yerel Vergileme Sorunları Beykoz’da tartışıldı
Önceki Yerel Vergileme Sorunları Beykoz’da tartışıldı
Beykoz'daki yangında giyim mağazası küle döndü
Sonraki Beykoz'daki yangında giyim mağazası küle döndü
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz