Beykoz'un İBB Meclisindeki temsilcileri

  • 0
  • 13050
Beykoz'un İBB Meclisindeki temsilcileri

30 Mart Seçimleri’nin üzerinden bir hafta geçmesine rağmen ülke genelinde itirazlar sürerken Beykoz’da sessiz sedasız mazbatalar alındı.

Beykoz kamuoyu Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in ekibini kurmasını bekliyor.

5216 Sayılı Büyükşehir Kanunu’na göre Büyükşehirlerde İl Genel Meclisi’nin kalkmasıyla İBB Meclis Üyeliği daha bir önem kazanırken, İBB’ye AK Parti’nin 4, CHP’nin ise 2 meclis üyesi vereceği kesinleşti.

AK Parti’nin geçen dönemde de İBB Meclis Üyeliği görevini yapan başarılı üyeleri Hanefi Dilmaç ve Muharrem Kaşıtoğlu’nun yanı sıra 2-B ve İmar Planlarıyla ilgili yaptığı çalışmalarla Beykozlularrın takdirini kazanan İbrahim Hocaoğlu ve AK Parti teşkilatında yaptığı sosyal çalışmalarla dikkat çeken Manolya Demirören Tekin İBB Meclis Üyesi oldu.

CHP’de ise Harita Mühendisi Aydın Düzgün ve Mehmet Gülen İBB Meclis Üyesi olarak önümüzdeki dönem Beykoz’u temsil edecekler.

Aydın Düzgün CHP’de önce Belediye Başkan Aday Adayı olmuş ancak aday gösterilmeyince Meclis Üyeliği için başvurmuştu. Harita Mühendisi olan Düzgün 2-B ve İmar konularında yaptığı muhalefetle de tanınıyor.

CHP’den İBB Meclis Üyesi olan diğer bir isim ise Mehmet Gülen oldu.

Haber Merkezi

Başkan Adayları’na Sandık Sürprizi
Önceki Başkan Adayları’na Sandık Sürprizi
Beykoz Devlet Hastanesinin doktorunu dolandırdılar
Sonraki Beykoz Devlet Hastanesinin doktorunu dolandırdılar
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz