Beykoz’un hizmetlerini yerinde denetledi

  • 0
  • 4141
Beykoz’un hizmetlerini yerinde denetledi
Beykoz’un hizmetlerini yerinde denetledi
Beykoz’un hizmetlerini yerinde denetledi
Beykoz’un hizmetlerini yerinde denetledi
Beykoz’un hizmetlerini yerinde denetledi

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, "asrın felaketi" olarak nitelenen Kahramanmaraş merkezli deprem sonrası ilk günden itibaren bölgede hizmet veren Beykoz Belediyesi ekiplerini ziyaret etti.

Beykoz Belediyesi, deprem bölgelerinde 274 personel ile Malatya ve Hatay’da kuruduğu aşevi, mobil tuvalet, duş alanları ve içme suyu tankerleriyle günlük yaşamsal ihtiyaçları karşılamaya devam ediyor.

Deprem bölgelerini ziyaret eden AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe de Hatay ve Malatya’da aralıksız yardım faaliyetleri yürüten Beykoz Belediyesi ekiplerini ziyaret etti.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın’ın işleri koordine etmek için ilçeye dönmesi nedeniyle Kabaktepe’ye, deprem bölgesinde olan AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç eşlik etti.

Kabaktepe, bölgede ilk günden itibaren çalışmalarını aralıksız sürdüren Beykoz Belediyesi’nin faaliyetlerini inceledi.

Günde yaklaşık 10 bin kişiye sıcak yemek ikramının yapıldığı Hatay’daki aşevinde incelemelerde bulunan Osman Nuri Kabaktepe, yetkililerle görüşüp çalışmalar hakkında bilgi aldı. Kabaktepe, işçi ve gönüllülerle bir araya gelip emekleri için teşekkürlerini iletti.

Kabaktepe, afetten etkilenen bölgeleri yerinde inceleyip depremzede vatandaşlarla da görüştü.

Acımız büyük ama kardeşliğimiz daha büyük

İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, sosyal medya hesabından paylaşımda bulunarak, “Acımız büyük ama kardeşliğimiz, birliğimiz daha büyük. Asrın felaketini yaşayan hiçbir vatandaşımızı sahipsiz bırakmadan devletimiz ve milletimizle beraber geleceği inşa etmeye devam edeceğiz.” dedi.

Yaraları birlikte sarmaya devam edeceğiz

İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç ise “Beykoz Belediyemizin özverili çalışmalarıyla depremzede kardeşlerimize yardım eli uzatmaya, yaraları birlikte sarmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi

Beykoz Belediyespor'un eski sporcusu depremde vefat etti
Önceki Beykoz Belediyespor'un eski sporcusu depremde vefat etti
Çavuşbaşı Spor Kulübü Kongresi yapıldı
Sonraki Çavuşbaşı Spor Kulübü Kongresi yapıldı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz