Beykoz’un her köşesine kalıcı alt yapı

  • 0
  • 9677
Beykoz’un her köşesine kalıcı alt yapı
Beykoz’un her köşesine kalıcı alt yapı
Beykoz’un her köşesine kalıcı alt yapı
Beykoz’un her köşesine kalıcı alt yapı

Beykoz’da hayatı kolaylaştıran alt ve üst yapı çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor, ilçe sakinlerine her geçen gün standart ve kalıcı hizmetler sunuluyor.

İlçenin alt yapı, ulaşım, merdiven yapımı, meydan ve cadde düzenlemeleri, bordur, tretuvar döşeme, yağmursuyu döşeme, atık su bağlantıları, yol yapım ve düzenleme alanında devam eden çalışmalar her sokak ve caddede gözleniyor.

Bu çalışmalar kapsamına sadece ana cadde ve sokaklar değil ara caddeler de alınıyor.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, belediye başkan yardımcıları Metin Torun ve Yüksel Baki’yle birlikte Ortaçeşme Meydanı’nda devam eden meydan düzenleme çalışması ile Akbaba’da yürütülen dere ıslahı ve atık su bağlantıları inşaatını gezerek incelemelerde bulundu.

Akbaba’da Dere Islahı Yeniden Başlıyor

İSKİ tarafından Akbaba’da boru itme tekniğiyle başlatılan atık su bağlantısı tüneli inşaatı tamamlandığında Elmalı-Örnekköy bölgesi ile civardaki köylerden Akbaba Deresi’ne kontrolsüz olarak akan atık suların Paşabahçe Atık Su Ön Arıtma bağlantısı gerçekleşecek.

Akbaba Deresi üzerinde istimlak çalışmaları nedeniyle Serum Fabrikası ile Sülükhane arasında ara verilen dere ıslahı çalışmaları da 2013 programı kapsamında yeniden başlıyor.

Beykozlular Ortaçeşme Meydanı’nda Buluşacak

Ortaçeşme Meydan düzenleme çalışması tamamlandığında Tokatköy’den Yalıköy’e kadar tüm yürüyüş yolları baştan başa yenilenecek Ortaçeşme meydan düzenleme çalışmasının akabinde sırasıyla Sultanaziz Caddesi ve Çayır Caddesi de yenilenecek.

Sosyal alanları da kapsayan Ortaçeşme Meydanı Beykozluların yeni buluşma adresi olacak.

Haber Merkezi

Denizciler Mecliste yıpranmayı konuştu
Önceki Denizciler Mecliste yıpranmayı konuştu
SP Adayı Beykoz'da seçim sürecini değerlendirdi
Sonraki SP Adayı Beykoz'da seçim sürecini değerlendirdi
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz