Beykoz’un hemşirelerinden ‘evde kal’ şarkısı

  • 18.04.2020 14:33
  • Güncelleme: 18.04.2020 14:41
  • Okunma: 13099 kez
  • Yorum: 1
Beykoz Devlet Hastanesi sağlık görevlileri Harun Kolçak’ın ‘Yanımda Kal’ şarkısını ‘Evde Kal’ şeklinde yorumlayarak İstanbullulara mesaj gönderdi.
Beykoz’un hemşirelerinden ‘evde kal’ şarkısı

Beykoz Devlet Hastanesi sağlık personelleri, vatandaşlara evde kalmaları için kısa bir cover ile seslendi.

Sağlıkçılar, Harun Kolçak’ın ‘Yanımda Kal’ şarkısını ‘Evde Kal’ şeklinde yorumlayarak seslendirdi.

Beykoz Devlet Hastanesi Acil Servis hemşirelerinin sözlerini yeniden düzenlediği şarkıda “Korona dünyaya yayılıyor, hijyen buna savaş açıyor. Sağlıkçılar mücadele ediyor. Sokağa çıkma bize destek ol.” ifadeleri dikkati çekiyor.

Beykoz Devlet Hastanesinin koronavirüsle mücadele eden Acil Servis Hemşireleri şarkıyı seslendirdikleri kısa bir video kaydederek farkındalık yaratmayı amaçladı.

İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü, Twitter üzerinden videoyu paylaşarak, “Beykoz Devlet Hastanesi sağlık personelimiz sağlığınız için evde kalmanız gerektiğini güzel bir video ile anlatmak istediler. Sizde onların sesine kulak verin ve hem kendi sağlığınız hem de sevdiklerinizin sağlığı için evinizde kalın.” notunu düştü.

Haber Merkezi

Yorumlar (1 Yorum)

Mithat Güner (2 yıl önce)

Korona virüs salgınına karşı zorlu bir mücadeleye ortaya koyan, bu süreçte evlerinden ve ailelerinden ayrı kalan ve hatta kendi hayatlarını hiçe sayan tüm “ KAHRAMAN SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZA” gönülden teşekkür ederiz. Bu süreçte sağlıkçılarımıza destek olmak hepimizin boynunun borcudur!

Yorum Yaz