Beykoz'un gururu özel sporcular

  • 0
  • 6625
Beykoz'un gururu özel sporcular
Beykoz'un gururu özel sporcular
Beykoz'un gururu özel sporcular
Beykoz'un gururu özel sporcular
Beykoz'un gururu özel sporcular

Özel Sporcular Türkiye Şampiyonası’nda Beykoz Özel Sporcular Spor Kulübü elde ettiği dereceler ile ilçenin gururu oldu.

Beykoz Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi bünyesinde kurulan ve faaliyetini sürdüren kulüpte  özel sporcular Türkiye Şampiyonası’nda önemli dereceler elde etti. 10-14 Nisan tarihlerinde Aksaray ilinde atletizm, masa tenisi ve yüzme dallarında yapılan şampiyonaya beden eğitimi öğretmeni Begüm Koca ve okul kulüp antrenörü Serdar Batun idaresinde katılan sporculara ödülleri verildi.

İstanbul İl Şampiyonasında dereceye giren  5 sporcuyla katılan Beykoz Özel Sporcular Kulübü Türkiye Şampiyonası’na da 3 sporcuyla dereceye girerek önemli bir başarı elde ettiler.

Karaman, Batman,Trabzon, Amasya, Niğde, Bolu, Ankara, İzmir, Antalya ve İstanbul’un bir çok ilçe  okulu ve kulübün  katılım gösterdiği şampiyonada Beykoz Özel Sporcular Kulübü sporcularından atletizmde erkekler 100 metre yarışında Zafer Sarıkaya Türkiye 3.sü olurken, masa tenisi branşında kulüp sporcularından erkeklerde Ömer Şeker Türkiye 2.si   kızlarda Meral Kurtak Türkiye 3.sü derecelerini aldılar.

Ömer Şeker yaptığı 10 maçın 9’unu kazanarak finale kadar gelmesine rağmen final maçını az bir sayı farkıyla kaybederek 2. sırayı aldı.

Şampiyona sonrası görüşlerini açıklayan  kulüp antrenörü Serdar Batun, Öncelikle İstanbul İl Şampiyonası’nda dereceye girip daha sonra Türkiye Şampiyonası’nda derece yapan öğrencilerimin emeklerine sağlık. Büyük bir özveri ve istekle çalışıp bizleri yanıltmayan öğrencilerimize okulumuz adına teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum.” şeklinde konuştu.

Batum, “Bizlere daima destek olan başta  okul müdiremiz Sayın Şevin Yelseli hanım olmak üzere tüm idareci ve öğretmen arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Tabi ki başarıda büyük payı olan okulumuz beden eğitimi öğretmeni Begüm Koca hocamıza da çok teşekkür ediyorum. Bu başarıyı bir başlangıç olarak görüyoruz. Önümüzdeki yıllarda bu başarımızı daha ileriye götürmek için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Beykoz Özel Sporcular Kulübümüzü  gelecekte çok daha güzel günlerin beklediğini söylemek istiyorum. Bizler ve çocuklarımız  yılmadan çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Spor Servisi

 

Beykoz’da açılışı İstanbul Valisi yapacak
Önceki Beykoz’da açılışı İstanbul Valisi yapacak
Beykoz'da vapur seferleri ikinci duyuruya kadar iptal
Sonraki Beykoz'da vapur seferleri ikinci duyuruya kadar iptal
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz