Beykoz’un güçlü ekibi İstanbul’da ilk üçte

  • 0
  • 4551
Beykoz’un güçlü ekibi İstanbul’da ilk üçte
Beykoz’un güçlü ekibi İstanbul’da ilk üçte
Beykoz’un güçlü ekibi İstanbul’da ilk üçte

İstanbul Süper Amatör Ligde 1. Grupta namağlup liderliğini devam ettiren Beykoz'un güçlü ekiplerinden Kavacıkspor’da neşeli günler yaşanıyor.

Yeşil-Beyazlı ekip geçen hafta sonunda deplasmanda oynadığı Bağlarbaşıspor’u 4-2 mağlup etmeyi başarmış idi. 

Süper Amatör Lig genelinde Nişantaşıspor ve Yeniköyspor ile birlikte tüm maçlarından galibiyetle ayrılan 3 takımdan biri konumunda olan Beykoz Ekibinde Başkan Bedri Güntay yaptığı açıklamada zorlu bir sürecin başladığına dikkatleri çekerken, “Bağlarbaşıspor karşılaşması beklediğimiz gibi bizim açımızdan ilk bölümlerde zorlu ve stresli bir süreci geçmemiz ile başladı. İlerleyen dakikalarda daha fazla gayret göstererek gol için yüklendik. Aradığımız golleri bulunca stres de üzerimizden uçup gitti. Bu maç ilk zorlu karşılaşmalarımızdan oldu. Hafta sonunda evimizde Kartalspor’u konuk edeceğiz. Rakibimiz üst sıralar ile arasındaki farkın açılmaması için bu maça çok farklı bakacaktır. Ancak ben futbolcu kardeşlerime güveniyorum. Bu müsabakadan da alnımızın akı ile çıkacağımıza eminim” diye konuştu.

Bir önceki haftadan kalan cezası nedeni ile Bağlarbaşıspor maçında takımını tribünden yönetmek zorunda kalan Kavacıkspor Teknik Sorumlusu Murat Yılmaz ise maçta bazı bölümlerde istenen tempoyu yakalamasaklarda sonuçta galibiyeti getiren golleri bulduklarını söylerken, “Zorlu bir maçı geride bıraktık. Daha önce de ifade ettiğim gibi oynadığımız her rakip bize ilk yenilgimizi tattırmak istemekte. Biz maçlarda sakinliği yakalamak zorundayız, kesinlikle stres yaşamamalıyız. Nitekim Bağlarbaşıspor maçında özellikle ikinci yarıda çizdiğimiz pozitif görüntü ile bunu başardık. Hafta sonundaki Kartalspor maçını hazırlıklarına başlıyoruz. Orta sahadaki etkili isimlerden Mahmut Özkan sakatlığı nedeni ile Bağlarbaşıspor maçında kadroda yer almadı. Hafta sonundaki maçımıza yetiştirmeye çalışacağız.” şeklinde konuştu.

Spor Servisi  

 

Ortaçeşmespor kendine geldi
Önceki Ortaçeşmespor kendine geldi
Beykoz'da çocuğunu kemerle gezdiren anne gündem oldu
Sonraki Beykoz'da çocuğunu kemerle gezdiren anne gündem oldu