Bölge

Beykoz'un Giresun'daki projesi devam ediyor

Beykoz'un Giresun'daki projesi devam ediyor
25.09.2018 19:01
| | |
6483

Beykoz Belediyesi'nin kardeş belediyesi Görele'de, ilçeye kazandırılacak olan ‘Köy Pazarı’ projesinin çalışmaları devam ediyor.

Görele'nin Kumyalı Mahallesi’nde bulunan bin 300 m²’lik alanda yapılan ‘Köy Pazarı Proje’si ilçenin önemli değerlerinden biri olacağı söyleniyor.

Görele Belediye Başkanı Tolga Erener, çalışmaları yerinde takip ediyor.

İlçenin doğal ve tarihi güzelliklerine turizm yoluyla değer katıp, bölge halkına ek gelir sağlamayı planlayan çalışmalara bir yenisini eklediğini ifade ediyor.

Projede sadece Görele’nin köylerinde yetiştirilen organik ürünlerin yer alacağını belirten Erener, "Şuanda çalışmalarına başladığımızKöy Pazarı’ projesiyle çiftçilerimizin elindeki ürünü tüketiciye aracısız ulaştırmasını sağlıyoruz. Bu çalışmalarımıza desteklerinden dolayı Başkan Yücel Çelikbilek'e teşekkür ediyorum" dedi.

Başkan Erener, çiftçilerin böylece ek gelir elde ettiğini ve ürettiği malı tüketiciye aracısız olarak ulaştırdığını vurguladı.

Görele Belediye Başkanı Tolge Erener, hedefinin ilçenin doğal ve tarihi güzelliklerine turizm yoluyla değer katmak olduğunu, böylece bölge halkına ek gelir sağlayacağını planlıyor.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, Giresun, Görele, Köy Pazarı, Tolga Erener

reklam
1 Yorum
gökhan27.09.2018 10:32:57

beykoz belediyesi ilk önce kendi ilçesinin sorunlarını çözsün ondan sonra kardeş ilçelere köylere yardım etsin beykoz bitmiş ya yarısı sosyal yardımla geçiniyor ne imar sorununu çözdü ne çevre sorunlarını ne otopark ne alt yapı sorunu herşey dökülüyor ve parsel parsel gidiyor beykoz hey beykozlu uyuma

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"