Beykoz’un gençleri Yalova Zirveyi konuk etti

  • 0
  • 4403
Beykoz’un gençleri Yalova Zirveyi konuk etti
Beykoz’un gençleri Yalova Zirveyi konuk etti
Beykoz’un gençleri Yalova Zirveyi konuk etti
Beykoz’un gençleri Yalova Zirveyi konuk etti
Beykoz’un gençleri Yalova Zirveyi konuk etti
Beykoz’un gençleri Yalova Zirveyi konuk etti

Beykoz Belediyesi GSH Hentbol Altyapı Takımları hazırlık maçlarına devam ediyor.

Recep Şahin Köktürk Spor Salonunda Yalova’nın Bölgesel Amatör Ligdeki Temsilcisi olan Yalova Zirve Spor Kulübü Takımını konuk eden Boğaziçi ekibinde ortaya konan performans teknik kadroda yüzleri güldürü.

21-25 Ekim tarihleri arasında THF Erkekler Hentbol 2.Ligine Yükselme Maçları anlamı taşıyan ve Bursa’da gerçekleşecek olan Bölgesel Amatör Lig maçlarına hazırlanan Yalova Zirve SK Takımı ile üç ayrı bölümden oluşan bir karşılaşmaya yaşayan Beykoz temsilcimiz lig maçları öncesinde deneyim kazanmış oldu.

Recep Şahin Köktürk Spor Salonunda ilk etapta Yıldız-Genç Takımlar karmaları mücadele ederken Beykoz Belediyesi GSK Takımı bu bölümü 8-6 üstünlükle kapattı. Takımlar Şu isimlerden kurulu kadroları ile salonda yerlerini aldılar;

Beykoz Belediyesi GSK: Samet (Enes), Mücahit, Atilla, Emin, Musa, Eren, Berat, Kerem, Efe

Yalova Zirve S: Ferit, Hamza, Peker, Eren, Yiğit, Engin, Efe

Günün ikinci müsabakası ise konuk Takımın Bölgesel Amatör Ligde oynayacak A Takım kadrosu ve Beykoz Belediyesi GSK Genç Takımı arasında yirmişer dakikadan iki devreli oynandı. Müsabakada ilk 20 dakikadan 11-9 Beykoz Belediyesi GSK Takımı üstün ayrılırken, ikinci devredeki güzel oyunu ile oyunda dengeyi sağlayan konuk Yalova Temsilcisi devreyi 11-8 karşılaşmayı ise 20-19 üstünlükle kapattı.

Müsabakaların ardından görüşlerini açıklayan Beykoz Belediyesi GSK Hentbol Altyapı Takımlar Sorumlusu Çetin Tiryaki her iki takım için de iyi bir hazırlık maçı geçtiğini söylerken, “Yalova Zirve SK Takımı ve değerli Antrenör arkadaşım konuk etmekten mutlu olduk. Oldukça tempolu ve çekişmeli maçlar geçti. Değerli dostlarımıza Bölgesel Amatör Lig müsabakalarında başarılar diliyorum. İnşallah başarılı olup THF Hentbol 2.Ligine çıkarlar. Yalova Zirve SK Takımı bundan böyle bizim dost ve kardeş takımımız konumunda olacak ” diye konuştu.

Yalova Zirve  SK Takım Antrenörü Hüseyin Kutup ise Marmara Üniversitesinden arkadaşı olan Çetin Tiryaki Hocaya ve Beykoz Belediyesi GSK Takımına konuk olmaktan dolayı mutlu olduklarını söylerken, ” Göstermiş oldukları konukseverlikten dolayı teşekkür ediyoruz. Süper Ligde mücadele eden Beykoz Belediyespor’a konuk olmaktan dolayı mutlu olduk. Hele ki kenardan A Takım sporcularının da maçımızı takip etmeleri sporcularımıza ayrı bir heyecan hattı. Yalova’da Hentbol maçları oynayacak salon bulmakta zorlanırken, burada son derece güzel ve hentbola elverişli bir salonda mücadele etmek oyuncularımıza da olumlu yansıdı.” şeklinde konuştu.

Beykoz Belediyesi GSK Altyapı Takımlar Sorumlusu Çetin Tiryaki, konuk Yalova Zirve SK Takımına günün anısı olarak hediye paketi sunarken, Tiryaki Hoca yıllar önce yola çıktıkları arkadaşı Hüseyin Kutup’a Marmara Üniversitesi Hentbol Takım Forması sürprizi de yapıp taktim etti.

Günün anısı olarak her iki takım sporcu ve teknik kadroları, kendilerini tribünden talip eden Beykoz Belediyesi GSK A Takım Antrenörü Mesut Ilgın, Takım Menajeri Cengiz Hatırnaz ile birlikte aynı karede görüntü verdiler.

Spor Servisi

Beykoz'un Riva Deresi yeniden İBB gündeminde
Önceki Beykoz'un Riva Deresi yeniden İBB gündeminde
İBB'de yetki alındı Beykoz'da adım atılmadı
Sonraki İBB'de yetki alındı Beykoz'da adım atılmadı