Beykoz'un genç sağlıkçısı son yolculuğuna uğurlandı

  • 0
  • 4300
Beykoz'un genç sağlıkçısı son yolculuğuna uğurlandı
Beykoz'un genç sağlıkçısı son yolculuğuna uğurlandı
Beykoz'un genç sağlıkçısı son yolculuğuna uğurlandı

Beykoz Devlet Hastanesinin genç sağlık personellerinden Suat Gümüş, Soğuksu Merkez Camisinde düzenlenen törenle son yolculuğuna uğurlandı.

Önceki gün evinde geçirdiği kalp krizinin ardından hayatını kaybeden Beykoz Devlet Hastanesi Ameliyathane personeli Suat Gümüş'ün naşı ilk olarak görev yaptığı hastaneye getirildi.

İdare ve Mali İşler Müdürü Mustafa Yılmaz, Müdür Yardımcısı Mehmet Özgül, Fahri Aziret'in yanı sıra çok sayıda çalışma arkadaşı da Suat Gümüş'ün naşının başına gelerek haklarını helal etti.

Başarılı çalışkan bir kardeşimizdi

Helallik alınmasının ardından konuşan Beykoz Devlet Hastanesi Başhekimi Opr. Dr. Süleyman Erdoğdu, "Suat kardeşimiz, başarılı, çalışkan bir kardeşimizdi. Rabbim kendisine rahmetiyle muamele eylesin. Hastane personelimizi bu kadar genç yaşta kaybetmenin üzüntüsü içerisindeyiz. Ailesine ve sevenlerine baş sağlığı diliyorum." dedi.

Suat Gümüş için daha sonra Soğuksu Merkez Camisinde ikindi namazına müteakip cenaze töreni düzenlendi.

Cenaze törenine, Beykoz Devlet Hastanesi Başhekimi Opr. Dr. Süleyman Erdoğdu ve yöneticilerinin yanı sıra Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, CHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Alaattin Köseler, MHP Beykoz İlçe Başkanı Emre Çömlekçi, meclis üyeleri, muhtarlar, STK temsilcileri, Gümüş ailesinin akrabaları, dostları ve sevenleri katıldı.

Törene katılanlardan Suat Gümüş için helallik istenmesinin ardından cenaze namazı kılındı. Daha sonra Suat Gümüş'ün naşı Anadolu Kavağı Mezarlığında dualar eşliğinde toprağa verildi.

Haber Merkezi

Soğuksu Meydanı ve Gençlik Merkezi dikkati çekiyor
Önceki Soğuksu Meydanı ve Gençlik Merkezi dikkati çekiyor
Müslüm Gürses'in duyulmamış şarkıları Beykoz'da tanıtıldı
Sonraki Müslüm Gürses'in duyulmamış şarkıları Beykoz'da tanıtıldı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz