Beykoz'un genç hentbolcuları hezimetle döndü

  • 09.04.2018 09:04
  • Güncelleme: 09.04.2018 09:05
  • Okunma: 5395 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Belediyespor Genç Hentbol Takımı, Erkekler Süper Gençler Ligi 3. Bölüm müsabakaları için gitmiş olduğu Antalya'dan Beykoz'a döndü.
Beykoz'un genç hentbolcuları hezimetle döndü

Türkiye Erkekler Hentbol Süper Ligde mücadele eden takımların Süper Gençler Ligine katılımları mecburiydi. Hatta Süper Lig ekiplerinden Antalya Serik Belediyespor Takımı Süper Gençler Ligine katılmadığı için Süper Ligden ihraç edilmişti.

Salim Sefer yönetiminde antrenmanlara çıkan Beykoz Belediyespor Hentbol Süper Genç Takımı ilk maçını Antalya Süleyman Evcilmen Spor Salonu'nda, Ankara Ekibi MYK Hentbol Takımı ile yaparken mücadeleden 25-18 mağlubiyetle ayrıldı. Mavi-Yeşilli ekipte ikinci rakip hentbol sporu ile adını fazlası ile duyuran güçlü bir altyapısı olan Bursa Temsilcisi Nilüfer Belediyespor idi. Maçı Bursa Ekibi 31-17’lik skor ile farklı kazandı.

Antalya’da 3. günü maç yapmadan geçiren Beykoz Belediyespor Hentbol Süper Genç Takımı 2017-18 Sezonu 13. Hafta müsabakası kapsamında Pazar Günü yine Süper Gençler Liginin güçlü ekiplerinden Maliye Piyango SK ile yaptı. Genç Hentbolcular rakibinin etkili oyununa cevap veremeyince salondan 47-18 mağlup ayrıldı.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Hentbol, Genç, Antalya