Beykoz’un futboldaki şampiyonları belli oldu

  • 13.01.2022 16:11
  • Güncelleme: 13.01.2022 16:14
  • Okunma: 1913 kez
  • Yorum: 0
İstanbul S AL’de değişik yaş kategorilerinde mücadeleye çıkan Beykoz temsilcileri şampiyonluklara çok yakın görüntü çizerken geride kalan hafta sonu ve hafta içi maçlarının ardından ilk iki şampiyon belli oldu.
Beykoz’un futboldaki şampiyonları belli oldu

Bunlardan ilki olan Çubukluspor U16 Yaş Futbol Takımı Sancaktepespor ile yaptığı maçtan 1-0 galibiyetle ayrılan Mor-Sarılı Takım Beykoz’un 2021-22 Sezonundaki İlk Şampiyon Takımı oldu. Coşkun Tosun’un Başkanlığını yaptığı Çubukluspor Kulübü geçmiş yıllarda da altyapı takımları ile sayısız şampiyonluklar yaşarken bu sezon da geleneği devam ettirmiş oldu.

Çubukluspor U16 Yaş Takımının ardından gözler hafta içinde oynanan karşılaşmalara çevrilirken İstanbul Amatör Ligleri U18 Yaş Kategorisi 37.Grubunun Lideri olan Kavacıkspor, Kartal Çavuşoğluspor'u mağlup etikten sonra akşam üzeri gelen şampiyonluk haberi ile büyük bir sevinç yaşadı.

Grupta Son 3 maça girilirken en yakın rakibine 7 puan farkı bulunan Beykoz temsilcisi, yapacağı maçlardaki rakiplerinden biri olan Tuzla Şifaspor'un ligden çekilmesi sonrasında şampiyonluğunu ilan etmiş oldu.

Bedri Güntay’ın Başkanlığını yaptığı Kavacıkspor, son yıllarda 3 büyüklere altyapısından verdiği futbolcular ile gündemde olmayı başarmış idi. Murat Yılmaz’un Futbol Direktörlüğünde her yaş grubunda liglere katılım sağlayan Kavacık Spor Kulübü A Takım düzeyinde de bu sezon tarihinde ilk kez TFF Bölgesel Amatör Ligde mücadele etmekteydi.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Futbol